cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Türkiye, herkese 6 aylık bedava Amazon Prime veriyor

(Topic created on: 11-23-2023 04:49 PM)
2561 Views
ATÇ_Galaxy
Expert Level 1
Options
Promosyon
Merhaba Members Ailesi👋🏻 

Duyduk duymadık demeyin! Bu fırsat kaçar mı? Tabii ki de kaçmaz🤩! Hemen ayrıntılara iniyorum👇
Samsung Türkiye, müşteri sınırlaması olmayan bir kampanya başlattı. Amazon ile yapılan ortaklık ile birlikte isteyen herkese 6 aylık ücretsiz Amazon Prime aboneliği hediye ediliyor.👏👏👏

image

Samsung Türkiye , Amazon ile kurulan ortaklık kapsamında herkese 6 aylık ücretsiz Amazon Prime aboneliği hediye ediyor. Bu kampanyada bir katılım sınırı bulunmuyor, yani ister iPhone ister Galaxy veya diğer telefonları kullanıyor olun katılım gösterebilirsiniz.😀

Samsung tarafından açılan web sitesine girerek aldığınız promosyon kodu ile Amazon Prime avantajını kullanabiliyorsunuz.😍(Süper bir şey👏👏)

Kodu almak için https://shop.samsung.com/tr/amazon-prime-hediye-kampanyasi linkini ziyaret etmeniz yeterli . Eğer reklam engelleyici kullanıyorsanız bunu kapatmanız gerekiyor. İlgili kod, ekranın sol tarafında beliriyor . Buna rağmen olmuyorsa siteye mobil cihazınızdan girerek kodu alabilirsiniz. Aldığınız kodu yine sitedeki banner’a tıklayarak yönlendirildiğiniz Amazon hesabı giriş ekranında kullanabilirsiniz.

image

Amazon Prime avantajları neler?

• Ücretsiz Kargo: Amazon Prime üyeleri, alışverişlerinde kargo ücreti ödemiyor. Hızlı teslimat ve aynı gün teslimat hizmetinden ücretsiz olarak yararlanabiliyor.

• Prime'a Özel Fırsatlar: Bazı Amazon fırsat ve indirimleri sadece Prime’lılara özel oluyor. Bu sene 21-22 Haziran tarihlerinde düzenlenecek Prime Day indirimlerinden sadece Prime üyeleri yararlanabilecek. Günün Fırsatları sayfasındaki bazı indirimlerde Prime’lılara erken erişim fırsatı sunuluyor.

• Prime Gaming: Prime Gaming avantajları da Prime’a dahil. Amazon’un seçtiği bazı ücretli oyunları ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz. FIFA, GTA V, Valorant gibi büyük oyunların bazı oyun içi ekipmanları Prime üyelerine hediye ediliyor. Bunlara ek olarak her ay bir Twitch kanalına abone olabiliyorsunuz.

• Prime Video: Prime üyesi olduğunuzda Amazon'un online dizi, film ve belgesel platformu Prime Video üyeliğine de sahip oluyorsunuz. Ek ücret ödemeden Prime Video kütüphanesindeki içerikleri Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz.

image

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda belirtin.(Ben bu fırsat kaçmaz diyorum.😁)

26 Comments
Frk12
Expert Level 2
Promosyon
Eyvallah sağolasın 🙏🏻
can_s22
Active Level 7
Promosyon
teşekkürler aldım
efeakbogaaA34
Active Level 8
Promosyon