cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Para kart gelmiyor

(Topic created on: 11-22-2021 04:02 PM)
240 Views
MoodRabbit
Beginner Level 2
Options
Promosyon
Aşağıdaki mesajı yazdıktan sonra iki kere arandım ve konuyla ilgilenildiği soylendi ama 2 haftadan fazla gecti degisen birsey yok, gercekten musteri memnuniyeti konusunda hayal kirikligi Samsung.

4 ay önce istanbul Axis Avm Samsung bayisinden UE43AU9000 model tv aldım, alırken 100TL getir 400TL para kart kampanyası olduğu söylendi, getir kampanyasına dahil değilmiş hadi ona tamam satıcının bilgisizliği dedik ama para kart kampanyasına dahil ve hala gelmedi.
Samsung ile iletişim kurduğumda başvuru formundaki kodu istiyorlar bayii bana formu vermedi, kodu sorduğumda genel merkezden isteyeceğim diyor 1 ay da öyle geçti ne kod var ne kart, kimin tarafından dolandırılıyorum? Bayii mi, Samsung mu?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Promosyon

Merhaba MoodRabbit,

Talebinize istinaden, gün içinde ekibimiz sizi arayarak gerekli bilgilendirmeleri yapmıştır. Tüm talepleriniz için 444 77 11 numaralı çağrı merkezimizden de destek alabilirsiniz.

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
1 Comment
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Promosyon

Merhaba MoodRabbit,

Talebinize istinaden, gün içinde ekibimiz sizi arayarak gerekli bilgilendirmeleri yapmıştır. Tüm talepleriniz için 444 77 11 numaralı çağrı merkezimizden de destek alabilirsiniz.

Teşekkürler.

MOD

0 Likes