iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Çözüldü! ÇÖZÜLDÜ

Orijinal konu:

Monitör

(Konunun oluşturulma tarihi: 01-16-2021 11:08 AM)
Mücahit42
Beginner Level 2
Seçenekler
IT & Hafıza

İyi günler ikinci el monitör aldım. Satan kişi faturaya ulaşamadığını söyledi. Fakat irsaliye faturası var. Garantide bununla işlem yapılır mı?

1 Çözüm

Kabul Edilen Çözümler
Çözüm
Pembe
Moderator
Moderator
Seçenekler
IT & Hafıza

Merhaba Mücahit42,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu soru ile foruma katkı sağladığınız için teşekkürler.

Öncelikle satın aldığınız cihazı iyi günlerde kullanmanızı temenni ederiz. Cihaz onarım durumunda fatura aslının ibrazı gereklidir. Ürünün satın alındığı bayi ya da mağaza üzerinden faturanın aslına ulaşabilirsiniz. Eğer ulaşamıyorsanız, detaylı bilgi için Samsung yetkili servis merkezimiz ile iletişime geçmenizi rica ederiz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.

MOD

Çözümü orijinal iletide görüntüle

0 Övgü Puanı
4 Yorum
mehmet99
Expert Level 4
Seçenekler
IT & Hafıza
irsaliye faturası eksiksiz mi
mehmet99
Expert Level 4
Seçenekler
IT & Hafıza
nerden aldığı nekadar aldigi nezaman aldigi yaziyor mu
mehmet99
Expert Level 4
Seçenekler
IT & Hafıza
sorun olmaz götür
0 Övgü Puanı
Çözüm
Pembe
Moderator
Moderator
Seçenekler
IT & Hafıza

Merhaba Mücahit42,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu soru ile foruma katkı sağladığınız için teşekkürler.

Öncelikle satın aldığınız cihazı iyi günlerde kullanmanızı temenni ederiz. Cihaz onarım durumunda fatura aslının ibrazı gereklidir. Ürünün satın alındığı bayi ya da mağaza üzerinden faturanın aslına ulaşabilirsiniz. Eğer ulaşamıyorsanız, detaylı bilgi için Samsung yetkili servis merkezimiz ile iletişime geçmenizi rica ederiz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.

MOD

Çözümü orijinal iletide görüntüle

0 Övgü Puanı