cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

samsung akg kulaklik

(Topic created on: 02-15-2020 04:28 PM)
291 Views
Alisvm
Active Level 4
Options
Giyilebilir Cihazlar

Aranızda bu samsung akg kulaklığı kullanan varmı.  Varsa kalitesi nasıl? Lütfen yardımcı olurmusunuz.

0 Likes
7 Comments
Solution
Giyilebilir Cihazlar
S8 Plus cihazımın kutusundan çıkmıştı. kulakta pek durmuyor, aşırı rahatsız edici. Ses kalitesi olarak kalite iyi fakat yüksek bir ses alamıyorsun. neye göre dersen; note4 cihazımın kulaklığı daha yüksek ses veriyor daha gümbür gümbür bas veriyor. 2017 sonlarında bir iki kullanım sonucu kulaklığı kaybettim ve 1 ay kadar önce sandıktan çıktı. belki bundan dolayıdır bilemem. tozlanma falan da yoktu çıkardığımda ama
0 Likes
Alisvm
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar
teşekkür ederim yorumunuzu dikkate alacagim
0 Likes
erkanakkut
Active Level 2
Giyilebilir Cihazlar
kalite güzel akg kulaklıklar kulağa göre bende **bleep** aparatı var kulağınıza gore aparatını takmazsaniz durmaz kulakta ses kalitesi mükemmel 2senedir kullaniyorum
Fatihh
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
S8 kutudan çıkan AKG kulaklığı kullanıyorum. Sesler çok net tizler çok berrak bass ise tiz kadar ön planda değil fakat tatmin ediyor. Ses seviyesi yeterli. Malzeme kalitesi gayet güzel 2.5 senedir kullanıyorum tahriş olmadı halâ sağlam. İlk kullanışta kulağa tam oturmuyor olabilir farklı başlık deneyerek kulağınıza uygun olanı takınca inanın başka kulaklık kullanmak istemeyeceksiniz. Özellikle .flac türünde çok ciddi farklar var ve bunu hissediyorsunuz
OnurcanOğuz
Beginner Level 2
Giyilebilir Cihazlar
Kullanıyorum Son derece memnunum kulak ici modelini kullanıyorum.. Tavsiye ederim
GodGuest
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar
s10e kutudan çıkan kulaklığı kullanıyorum bende ve bence ses kalitesi gayet yeterli ve ses seviyesi de oldukça yüksek basslar da çok iyi
Solution
Giyilebilir Cihazlar
Sağlam ve güzel. ses tertemiz geliyor.