cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Whatch 4, Whatch 4 Classic ve Whatch 3 Karşılaştırma

(Topic created on: 08-13-2021 12:08 AM)
1096 Views
RecepF
Expert Level 5
Options
Giyilebilir Cihazlar
Whatch 4, Whatch 4 Classic ve Whatch 3 Karşılaştırma ve Ek özellikler
 

Cihaz, düşme tespiti ve kan oksijen doygunluğu ölçümü gibi sağlıkla ilgili bazı yeni özelliklerle geldi.

 
Samsung , yeni akıllı saatini iki modelde sunuyor – Galaxy Watch 4 ve Galaxy Watch 4 Classic. Özellikleri ve özellikleri tamamen aynı. Tek fârk, yalnızca Classic'te bulunan fiziksel döner çerçevedir.
 
CPU 1,25 kat daha hızlıdır ve 10 kata kadar daha akıcı grafik performansı sunar. Yeni akıllı saatler ayrıca, Galaxy Watch 3'teki 1 GB'a kıyasla 1,5 GB, 1,5 kat daha fazla RAM'e sahip. Ayrıca, eski modeldeki 8 GB'a kıyasla 16 GB'de iki kat depolama alanı sunuyorlar.
 
Samsung'un yeni 3'ü 1 arada BioActive Sensörü, daha önceki modellerde bulunmayan gelişmiş sağlık ve fitness özelliklerine olanak tanır. Buna ayrıntılı vücut kompozisyonu analizi, gelişmiş fitness takibi, horlama algılamalı gelişmiş uyku yönetimi ve sürekli kan oksijen takibi dahildir. Bu, EKG gibi Galaxy Watch 3'te bulunan tüm özelliklere ektir.
 
Galaxy Watch 4, Google ile ortak geliştirilen yeni Wear OS platformunda çalıştığından, Android uygulamalarını da çalıştırabilir. Bu, Tizen üzerinde çalışan ve dolayısıyla Google'ın uygulama ekosisteminin dışında bulunan Galaxy Watch 3'e göre büyük bir avantaj sağlıyor. Galaxy Watch 4, Samsung'un tüm saatleri arasında açık bir şekilde yeni şampiyon.
 
 
Galaxy Whatch 4, Galaxy Whatch 4 Classic ve Galaxy Whatch 3 Karşılaştırma
 
Yazıları canlı görmek için resimin üzerine tıklayın
👇
image
 
 
0 Comments