cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung Teknik Servis Saçmalığı

(Topic created on: 09-20-2023 02:18 PM)
324 Views
mralbino
Active Level 5
Options
Giyilebilir Cihazlar

Galaxy watch4 classic saatimin 1 yılı dolmadan kordonunda soyulma meydana geldiği için garanti kapsamında değiştirilmesi için teknik servise göndermiştim.

Teknik servisten gelen cevap, garanti kapsamına girmediği ve kordonun isteğe bağlı değişeceği için ücret talep ettikleri oldu.

Düşünün 5000tl para verip saat alıyorsunuz ve kordonu soyuluyor ama garanti kapsamında saymıyorlar çünkü isteğe bağlı değişiyormuş. Böyle bir saçmalık olabilir mi? Ürüne verdiğimiz paraya kordon da dahil değil mi? Kordonu ayrıca alıp biz mi takıyoruz? Samsungu aradığımda da teknik servisin söylediğine biz karışamayız deniyor. 

image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba mralbino,

Konuyla ilgili olarak ekip arkadaşlarımız sizle iletişime geçti. Bundan sonraki süreçte de her türlü destek talepleriniz için size destek sunmaktan memnuniyet duyacağız.

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
8 Comments
MertKemal
Active Level 9
Giyilebilir Cihazlar
Direk hakem heyetine başvurun, saatin değişimini bile yaparsınız
mralbino
Active Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Süreç gözümde büyüdüğü için üşeniyordum da bu gidişle hakem heyetine başvuracağım. Samsung' un müşteriye önem vereceği yok çünkü.
TheHeisenberg
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
Samsung müşteri temsilcisi olarak rezalet bir firma, telefonda en az 2 saat konuşturup sorunuma çözüm bulamadılar. Yetkili servis apayrı bir rezaletti zaten.
Topraks9plus
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Kesinlikle katılıyorum. Ben 3 ay konuştum çözüm bulamadılar. Şimdi yine sorun yine çözüm arayışı maalesef. Ama biliyorum ki samsung yine çözüm sağlamayacam.
0 Likes
mralbino
Active Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Hocam sizler neden tüketici hakem heyetine başvurmadınız?
TheHeisenberg
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
Zor geldi, 2 3 ay daha bekleyemem. Bir daha Samsung'un herhangi bir aksesuarını alır mıyım bilmiyorum, telefonlarına lafım yok ama destekleri berbat.
0 Likes
Topraks9plus
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
S23 için çok vakit kaybetmiştim 2 3 ay daha beklemem gerekirdi dayanamadım sattım artık. Ama Buds2 cihazımda değişim olmadığı sürece kesinlikle öyle yapacağım vakit kaybetmeden
0 Likes
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba mralbino,

Konuyla ilgili olarak ekip arkadaşlarımız sizle iletişime geçti. Bundan sonraki süreçte de her türlü destek talepleriniz için size destek sunmaktan memnuniyet duyacağız.

Teşekkürler.

MOD

0 Likes