cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy watch 5 güncelleme sorunu

(Topic created on: 03-26-2024 09:46 AM)
121 Views
SDY_05
Active Level 7
Options
Giyilebilir Cihazlar
Merhaba, bu sabah galaxy watch 5 cihazıma gelen güncellemeyi kurmayı denedim ancak cihazım bir türlü güncellenemedi, güncellemeyi saate kopyaladıktan sonra cihaz (normal olarak) kapanıyor, güncelleme ekranına geçiyor ve o ekranda %50 den sonra cihaz tekrardan yeniden başlıyor ve cihaz güncellenemedi uyarısı alıyorum.

image

0 Likes
5 Comments
Venduss
Active Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Kurulmaması isabet olmuş, kurulduktan sonra cihazı pert ediyor çünkü. Watch 5 Pro cihazıma sabah yükledim, düzelir mi bilmiyorum ama şarj ile ilgili büyük problem var. Güncelleme yapmadan önce %39 olan şarj güncelleme bittikten sonra %59 a çıktı. Daha sonra da çok hızlı bir şekilde %5 e indi.

Tavsiyem güncellemek için acele etmemeniz yönünde olur.
0 Likes
SDY_05
Active Level 7
Giyilebilir Cihazlar
Pil problemini bende yaşıyorum maalesef, yakın arkadaşım da aynı saati kullanıyor onda bir problem yok ama bende pil 1 günü bile çıkaramıyor.
0 Likes
Venduss
Active Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Benim normalde pil performansı çok iyiydi, 3-4 günde bir şarj ediyorum saati. Bir anda bu kadar kötüleşemeyeceğine göre büyük ihtimalle güncelleme kaynaklı olduğunu düşünüp düzelmesini umut edeceğim sanırım.
0 Likes
Venduss
Active Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Ayrıca şunu da ekleyeyim, **bleep** **bleep** telefon saat bağlantısı kopuyor. 2 seneye yakın oldu sanırım saati kullanmaya başlayalı, hiç böyle bir sorun yaşamamıştım.
0 Likes
zamzungcu
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar
Aynı güncellemeyi bende kurdum hiç bir sorunla karşılaşmadım sanırım yazılımsal Bi sıkıntı . Bende watch 5 kullanıyorum.
0 Likes