cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy Watch 4 Classic yeni kadran güncellemesi m

(Topic created on: yesterday)
197 Views
TheHeisenberg
Active Level 6
Options
Giyilebilir Cihazlar

image

image

image

OneUI 6 Watch güncellemesinin kadranlarinin bir kısmı güncelleme ile Watch 7 öncesi çıkmış tüm WearOS tabanlı Galaxy Watch saatlere gelmiş bulunmakta. Aynı zamanda Galaxy Wearable uygulamasının arayüzü değişmiş, ben beğendim, umuyorum ki Watch Ultra'nin da kadranlari yakında gelir, cunku o gece modu cok hoş duruyor.
13 Comments
OVNCSLMZ_A34
Active Level 7
Giyilebilir Cihazlar
Watch 6 classic kullanıyorum bana böyle bir güncelleme gelmedi 😮
0 Likes
TheHeisenberg
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
Galaxy Wearable uygulamanızı güncelleyin daha sonra saat şekillerinde yeni kadranlari deneyin kısmı çıkacak, oradan yapabilirsiniz.
Recepix
Active Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Bu arada ben ultra kadranlarini kullanıyorum epeydir. Adb komutu ile yükleniyor.
OVNCSLMZ_A34
Active Level 7
Giyilebilir Cihazlar
Ultra analog kadranını çok istiyorum ancak yüklemeyi başaramadım bir türlü, siz nasıl yaptınız?
0 Likes
TheHeisenberg
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
Farkındayım ama açıkçası adb komutlariyla uğraşmak zor geliyor, resmi güncellemeyi bekleyeceğim.
0 Likes
OVNCSLMZ_A34
Active Level 7
Giyilebilir Cihazlar
Galaxy wearable uygulamasını sildim, saati sıfırladım tekrar yükledim ancak wearable uygulaması güncellendi ama, yeni kadranları deneyin diye bişey çıkmadı
0 Likes
Recepix
Active Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Valla kaç gündür bana da gelen bir güncelleme yok. Aynı saati kullanıyorum wearable ve tüm bileşenler güncel diyor. Acayip saçmalık.
Galaxy_S21_FE
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar
Bende watch 6 kullanıyorum güncelleme yok bendede
0 Likes
Recepix
Active Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Saçmalık bundan kaynaklanıyor olabilir mi acaba?

1727423284197.jpg
0 Likes