cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy Buds 2

(Topic created on: 09-19-2021 01:03 PM)
338 Views
emreinann3
Active Level 2
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba, Samsung'un yeni çıkarmış olduğu Galaxy Buds 2 kulaklığını aldım. İlk kez bu tür bir kulaklık kullanıyorum ve ilk deneyimime rağmen çok iyi, ses kalitesi,  aktif gürültü engelleme ve ortam sesi konusunda çok başarılı.

Ancak merak ettiğim bazı şeyler var. Malûm Bixby halen Türkçe desteklemiyor onun yerine Google Asistan kullanmak istiyorum ama bir yolunu bulamadım. Şuan için tek çözümü Bixby açıp "Open the Assistant" demek. Farklı bir çözümü olan ya da kulaklıkla ilgili deneyimleri olan ve önerilerde bulunmak isteyenler yorum yapabilirler.

Sağlıklı günler! 🙏🏽

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Sinifl
Active Level 7
Giyilebilir Cihazlar
Bixby varsayilan olarak sifirlarsan ve kulaklık tan Bixby çalışma komutu yaparsan sana telefon asistan soracak hangisi olsun diye oradan yapabilirsin. Bide bende buds 2 almak istiyorum acaba şarj süresi ve kulaklık boyutu nasıl acıtıyor mu bide kulaktan düşme ihtimali var mı

View solution in context

0 Likes
10 Comments
Solution
Sinifl
Active Level 7
Giyilebilir Cihazlar
Bixby varsayilan olarak sifirlarsan ve kulaklık tan Bixby çalışma komutu yaparsan sana telefon asistan soracak hangisi olsun diye oradan yapabilirsin. Bide bende buds 2 almak istiyorum acaba şarj süresi ve kulaklık boyutu nasıl acıtıyor mu bide kulaktan düşme ihtimali var mı
0 Likes
emreinann3
Active Level 2
Giyilebilir Cihazlar
Dostum kulaklıktan çok memnunum. Denemek için kafamı falan sallıyorum yerinden oynamıyor bile. Spor yapıyorum basketbol oynuyorum onun için denedim bende ama sanmıyorum düşeceğini. Daha dün geldi bütün gece kullandım neredeyse gayet iyi performansı var. İstersen Burhan Altınsoy diye bir adam var video çekti bu kulaklık için izleyebilirsin.
0 Likes
emreinann3
Active Level 2
Giyilebilir Cihazlar
Bixby için nasıl varsayılanı sıfırlayacağım?
0 Likes
Sinifl
Active Level 7
Giyilebilir Cihazlar
Ya ayarlar uygulamalar ve varsayilan lar kısmından yapabilirsin yada bixby ayarlarindan (uygulama içi değilde şu depolama pil olan uygulama menüsünden)
0 Likes
emreinann3
Active Level 2
Giyilebilir Cihazlar
Yaptım teşekkür ederim 🙋🏽‍♂️
Sinifl
Active Level 7
Giyilebilir Cihazlar
Çözüldü olarak isaretleyebilirsin.
Sinifl
Active Level 7
Giyilebilir Cihazlar
Şuan bixby devre dışı bıraktığım için bakamıyorum
0 Likes
Topraks9plus
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Bende Buds2 şiparişi vermiştim Geçen pazar.
Pazartesi inşallah gelecek.
Umarım bende bu güzel deneyimi deneyimlerim:)
0 Likes
emreinann3
Active Level 2
Giyilebilir Cihazlar
Toprak selamlar ben 15 eylülde sipariş verdim 18 eylülde geldi. İstanbul içi daha hızlı oluyor teslimat süreci. Ve memnun kalacağına eminim 😊