cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

GALAXY BUDS 2

(Topic created on: 08-11-2021 05:45 PM)
417 Views
TeknoB
Active Level 10
Options
Giyilebilir Cihazlar

Galaxy Buds 2, daha uygun fiyata gürültü iptali ile resmiyet kazandı

Galaxy Z Flip 3, Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Watch 4 serisinin yanı sıra Samsung, Galaxy Buds 2'yi de tanıttı. Galaxy Buds+'ın yerini aldılar ve ANC'yi (Aktif Gürültü Önleme) Galaxy'ye kıyasla daha uygun fiyata getiriyorlar. Tomurcuklar Pro.

Galaxy Buds 2'nin tasarımında açıkça Galaxy Buds+'tan ziyade Galaxy Buds Pro'dan ilham alınmıştır. Bu, kulaklıkların daha yuvarlak bir tasarıma sahip olduğu ve kasanın yuvarlak dikdörtgen bir şekle sahip olduğu anlamına geliyor. Su sıçramalarına karşı dayanıklılık için IPX2 sertifikalıdırlar. Galaxy Buds 2, SBC, AAC ve SSC (Samsung Ölçeklenebilir Codec'ler) ses codec'lerine sahip bir Bluetooth 5.2 çipine sahiptir. Dört renkte gelirler: Grafit, Lavanta, Zeytin ve Beyaz.

 
image
 
 Galaxy Buds+'a benzer şekilde, Galaxy Buds 2, zengin ses için çift sürücülü bir kurulum (11m woofer ve 6.3mm tweeter) ve AKG ayarına sahiptir. Ayrıca, müzik dinlerken ve arama yaparken arka plan gürültüsünü aktif olarak engellemeye yardımcı olan altı mikrofona (her kulaklıkta üç tane) sahiptir. Üç mod arasında geçiş yapabilirsiniz: ANC Açık, ANC Kapalı ve Şeffaf. Kulakiçi kulaklıklar, Galaxy Buds 2'yi kulaklarınızdan çıkardığınızda müziğin duraklatılabilmesi için aşınma algılaması için bir IR sensörüne sahiptir.

Kulaklıkların içindeki VPU (Ses Alma Birimi), konuşup konuşmadığınızı algılamak için ivmeölçeri ve jiroskopu kullanır. Yakınınızdaki biriyle konuşurken, Galaxy Buds 2, özgürce sohbet edebilmeniz için otomatik olarak Şeffaflık moduna geçebilir. Konuşmanız bittiğinde, kulaklıklar ANC Açık moduna geri döner. Tabii ki, bu özelliği kapatabilirsiniz. Kulaklıklar, hareketler ve müzik çalma kontrolleri için kapasitif dokunmatik sensörlere sahiptir. Galaxy Giyilebilir akıllı telefon uygulamasını kullanarak ses ve dokunmatik kontrolleri daha da özelleştirebilirsiniz.

 
image
 
 Kulaklıklarda 61 mAh pil bulunurken, kılıf 472 mAh pil ile geliyor. Kulaklıklar, ANC kapatıldığında 7,5 saate ve ANC açıldığında 5 saate kadar dayanır. Kılıfla birlikte Galaxy Buds 2, ANC kapatıldığında 28 saate, ANC açıldığında ise 20 saate kadar dayanabiliyor. Kasada bir USB Type-C bağlantı noktası ve Qi kablosuz şarj özelliği bulunuyor. 5 dakikalık şarj bir saate kadar sürebilir.

Galaxy Buds 2'nin fiyatı sadece 150 dolar, bu da onları Galaxy Buds Pro'dan 50 dolar daha ucuz yapıyor. Ancak yine de Galaxy Buds Pro'nun en önemli özelliği olan ANC ile birlikte geliyorlar. 360 derece ses gibi özelliklerin olmamasına rağmen, Galaxy Buds 2 fiyatına göre mükemmel bir özellik seti sunuyor. Bunları 27 Ağustos 2021'den itibaren satın alabilirsiniz.

 
1 Comment
RecepF
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Galaxy Buds 2'yi de tanıttı. Galaxy Buds+'ın yerini aldılar ve ANC'yi (Aktif Gürültü Önleme) Galaxy'ye kıyasla daha uygun fiyata getiriyorlar. 

Galaxy Buds 2'nin tasarımı, açıkça Galaxy Buds+'tan ziyade Galaxy Buds Pro'dan ilham almıştır. Bu, kulaklıkların daha yuvarlak bir tasarıma sahip olduğu ve kasanın yuvarlak dikdörtgen bir şekle sahip olduğu anlamına geliyor. Su sıçramalarına karşı dayanıklılık için IPX2 sertifikalıdırlar. Galaxy Buds 2, SBC, AAC ve SSC (Samsung Ölçeklenebilir Codec'ler) ses codec'lerine sahip bir Bluetooth 5.2 çipine sahiptir. Dört renkte gelirler: Grafit, Lavanta, Zeytin ve Beyaz. 

Galaxy Buds+'a benzer şekilde, Galaxy Buds 2, zengin ses için çift sürücülü bir kurulum (11m woofer ve 6.3mm tweeter) ve AKG ayarına sahiptir. Ayrıca, müzik dinlerken ve arama yaparken arka plan gürültüsünü aktif olarak engellemeye yardımcı olan altı mikrofona (her kulaklıkta üç tane) sahiptir. Üç mod arasında geçiş yapabilirsiniz: ANC Açık, ANC Kapalı ve Şeffaf. Kulakiçi kulaklıklar, Galaxy Buds 2'yi kulaklarınızdan çıkardığınızda müziğin duraklatılabilmesi için aşınma algılaması için bir IR sensörüne sahiptir. 

Kulaklıkların içindeki VPU (Ses Alma Birimi), konuşup konuşmadığınızı algılamak için ivmeölçeri ve jiroskopu kullanır. Yakınınızdaki biriyle konuşurken, Galaxy Buds 2, özgürce sohbet edebilmeniz için otomatik olarak Şeffaflık moduna geçebilir. Konuşmanız bittiğinde, kulaklıklar ANC Açık moduna geri döner. Tabii ki, bu özelliği kapatabilirsiniz. Kulaklıklar, hareketler ve müzik çalma kontrolleri için kapasitif dokunmatik sensörlere sahiptir. Galaxy Giyilebilir akıllı telefon uygulamasını kullanarak ses ve dokunmatik kontrolleri daha da özelleştirebilirsiniz. 

Kulaklıklarda 61 mAh pil bulunurken, kılıf 472 mAh pil ile geliyor. Kulaklıklar, ANC kapatıldığında 7,5 saate ve ANC açıldığında 5 saate kadar dayanır. Kılıfla birlikte Galaxy Buds 2, ANC kapatıldığında 28 saate, ANC açıldığında ise 20 saate kadar dayanabiliyor. Kasada bir USB Type-C bağlantı noktası ve Qi kablosuz şarj özelliği bulunuyor. 5 dakikalık şarj bir saate kadar sürebilir. 

Galaxy Buds 2'nin fiyatı sadece 150 dolar, bu da onları Galaxy Buds Pro'dan 50 dolar daha ucuz yapıyor. Ancak yine de Galaxy Buds Pro'nun en önemli özelliği olan ANC ile birlikte geliyorlar. 360 derece ses gibi özelliklerin olmamasına rağmen, Galaxy Buds 2 fiyatına göre mükemmel bir özellik seti sunuyor. Bunları 27 Ağustos 2021'den itibaren satın alabilirsiniz.