cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Aylar önce Yurt içi kargo aracılığıyla gönderdiğim galaxy buds live gelmedi

(Topic created on: 12-28-2021 12:49 AM)
137 Views
furkancawlu
Active Level 4
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba. Aylar önce değişmesi için gönderdiğim galaxy buds live'in gelmesi için e-posta atmıştım. Fakat cevap olarak hata verdi. Ürün gönderimiyle ilgili hiçbir şifre bilmiyorum. Bana yardımcı olabilir misiniz? Ağustos başında göndermiştim galiba. 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba furkancawlu,

Detaylı bilgilendirme yapmak için size gönderdiğimiz Direkt Mesaja yanıt alamadık. Tüm talepleriniz için 444 77 11 numaralı çağrı merkezimizden veya Canlı sohbet kanalımızdan destek alabilirsiniz.

http://livechat.support.samsung.com/customer_new/TR

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
5 Comments
furkancawlu
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar
Ürünü merak ediyorum.
Tollga
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
Samsung musteri hizmetlerini arayip yardim isteyebilirsin bunu denedin mi? Eger denemediysen ara seri no yu ver oradan sorgulatip yardim iste eger cihaz kaybolmus ise yurtici kargodan urun ucretini talep ediceksin
furkancawlu
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar
Seri no'yu bilmiyorum
0 Likes
Tollga
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
Faturanda yazar faturan mevcut ise oradan kontrol edebilirsin degilse de yurtici kargodan kontrol et teslim edilmis mi, edilmis gozukuyosa yine musteri hizmetlerini arayip teslim edildigi tarih ve kargo gonderi kodu ile yardim istemeyi dene
0 Likes
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba furkancawlu,

Detaylı bilgilendirme yapmak için size gönderdiğimiz Direkt Mesaja yanıt alamadık. Tüm talepleriniz için 444 77 11 numaralı çağrı merkezimizden veya Canlı sohbet kanalımızdan destek alabilirsiniz.

http://livechat.support.samsung.com/customer_new/TR

Teşekkürler.

MOD

0 Likes