Original topic:

מעבר בזום

(Topic created on: 07-28-2022 09:49 AM)
144 Views
DorNabati
Active Level 6
Options
Galaxy S
היי
בזמן הסרטת סרטון ובזמן שאני משנה זום המצלמה יש תקיעות קטנות ושינוי בצבע הצילום
יש דרך לפתור את זה?
Galaxy s22 מעודען לגרסא האחרונה
10 Comments
ShalomS
Active Level 10
Galaxy S
ניסת לאפס את האפליקציה מצלמה
DorNabati
Active Level 6
Galaxy S
כן ברור
AdirM
Active Level 10
Galaxy S

בדרך כלל בזמן שינוי הזום ומעבר בין העדשות השונות תהיה סוג של תקיעה קטנה שמעידה על כך שהיישום עבר להשתמש בעדשה אחרת. השינוי בצבע עשוי להיות בגלל השינוי בעדשה. אם מדובר על המקרה הזה אז זו פעולה תקינה של יישום המצלמה.

אם מדובר על משהו חריג כדאי לנסות לאפס את היישום כפי ששלום הציע, אם אתה מעוניין לצרף סרטון/הקלטת מסך שמציגה את מה שתיארת זה יכול לעזור לנו להבין בדיוק על מה מדובר.

Galaxy S
השינוי בצבעים בא לידי ביטוי בהחלפת עדשה, זה סביר שזה יקרה.
העדשות הללו לא בדיוק אותו דבר.
השאלה עד כמה ההבדל משמעותי והאם אכן יש שם בעיה מסוימת.

באשר ללאגים, אין הרבה מה לעשות עם זה, זו בעיה די מוכרת בממשק.
אבל אני חייב לציין שיש שיפור מדורות קודמים.
Shlomo_d
Expert Level 3
Galaxy S
יש מה לעשות עם הלאגים, אבל זה לא פותר ב100% זה רק מקל.

תפעיל ביצועים מקסימליים של הטלפון וזה עושה הבדל..
Shlomo_d
Expert Level 3
Galaxy S
אני חושב שזה בגלל מעבר בין עדשות, לכל עדשה יש את הייחודיות שלה...
0 Likes
DorNabati
Active Level 6
Galaxy S
אני אומר זאת מיכוון שבאייפון זה לא ככה
0 Likes
DaOldMan
Active Level 9
Galaxy S

זה ככה במכשירים שיש להם כמה חיישנים. כולם מדברים על עדשות, אז מצטער לדעתי הבעיה לא קשורה כל כך לעדשות. היא קשורה לחיישנים ולהבדלים ביניהם מבחינת איזון הצבעים. הקפיצות הם בטח מעברים של היישום  מחיישן לחיישן. החיישן הראשי של סמסונג מאוד גדול, לדעתי זה מקשה על המכשיר לעשות עיבוד של כל הנתונים ממנו. לאייפון חיישן קטן מאוד והמכשיר גם מהיר יותר אז המעבר יהיה חלק יותר. גם אין לו shutter lag, שזה הדבר שהכי מרגיז אותי במצלמה של סמסונג. איזון הלובן ניתן אולי לשיפור בתוכנה אבל לא יהיה מושלם לעולם. דווקא בסמסונג המצב יחסית טוב לפי הסקירות ברשת. את ה shutter lag לדעתי לא יפתרו אלה אם יחליפו חיישן. בינתיים אני רואה שהם רצים כמו משוגעים לחיישן עם עוד יותר מגה-פיקסל, לדעתי זה יחמיר את המצב עוד יותר. צריך לחזור לחיישן נורמלי של 12-20 מגה פיקסל ואז יהיה שיפור משמעותי בנושא. עד אז, נמשיך לסבול. העיקר שהם יוכלו לפרסם שיש להם את החיישן הכי גדול. מה יש לנו לעשות עם 100 - 200 מגה פיקסל ? כלום ! בעיקר אם פספסנו את הצילום בגלל ההשהיה בצילום 😞 .

0 Likes
DorNabati
Active Level 6
Galaxy S
השהייה בצילום כמה נכון נוראי...
0 Likes