cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

.

(Topic created on: 03-01-2023 12:02 AM)
457 Views
ahm3tbeyyy
Beginner Level 2
Options
Galaxy S

Arkadaşlar iphone 13 pro max mi s22 ultra mi hangisi 

Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy S
S22 Ultra almanı öneririm kalem ile not tutmak büyük kolaylık. Ha 13 Pro Max daha pahalı arta kalan parayla Ipad alıp Ios deneyimi de yaşayabilirsin. Macbook da alınabilir mi bilmiyorum.
darkex
Active Level 10
Galaxy S
13 pro max ama eger s23 ultra ile iphone arasında kaliesan kesinlikle s23 ultra
faneditionn
Active Level 8
Galaxy S
Tabiki de elma kanka düşünmeden al
SRHTCKMK
Active Level 6
Galaxy S
s22 ultra
kingkong0
Active Level 10
Galaxy S
S22 ultra ile iphone 13 pro max arasında kalsaydım iphone alırdım çünkü s22 ultrada pil tüketimi fazla. İphone 13 pro max e göre %25 %30 geride. Bu benim için önemli bir faktör. Fakat iphone 13 pro max alacak paranız varsa s23 ultra öneririm. S23 ultra pil anlamında da kamera anlamında da her anlamda dünyanın en iyi cihazı bence.
carljohnsonn
Active Level 7
Galaxy S
IPhone 13 Pro Max mantıklı karardır. Kasma donma derdin yok hiçbir zaman ve yazılımı aşırı iyi ios cihazların biliyorsundur. İşlemcisi daha hızlı ve kararlı abionic 15'in.
canhub
Active Level 6
Galaxy S
Iphone sadece pil konusunda seni üzer, ama diğer özellikler hemen hemen aynı
carljohnsonn
Active Level 7
Galaxy S
iPhonenin bataryası şuan Samsungtan daha iyi. 3000 küsür mah bataryası 4500-5000 mah olan samsungun bataryasından daha kaliteli ve daha uzun gidiyor emin ol
canhub
Active Level 6
Galaxy S
Çevremde var kullanan günde 2 3 defa şarja takıyor, ben 1 kez takıyorum, bilmeden sallama
carljohnsonn
Active Level 7
Galaxy S
Salladığım yok hacı abimde iphone 13 var 1 günü çok rahat çıkarıyor şarja takmıyor 3200 mah bataryayla benim S21 FE 4500 mah 1 günü çıkarmıyor salladığım yok kirwe