cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

telefon kimliği vb

(Topic created on: 04-03-2020 07:45 AM)
138 Views
cancivelek
Active Level 1
Options
Galaxy S

Telefonu ilk açışımızı gösteren bir sayaç yok değil mi android telefonlarda? Baktım ama sadece en son telefonu kapatıp açtığımdan bu zamana gelen bir sayaç var sadece 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba cancivelek,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu soruyu sorduğunuz için teşekkürler. Cihazlarımızda, belirtmiş olduğunuz özellik mevcut değildir. Forum içerisine yazmış olduğunuz tüm talepler, ilgili birimlerimizle paylaşılmakta. Bize iletmiş olduğunuz değerli görüş ve önerileriniz, yetkili birimlerimiz ile paylaşılmıştır. Bu gibi taleplerinizi siz de Samsung Members uygulamamızdan, aşağıdaki yönergeleri takip ederek "öneriler" bölümünden, bize doğrudan iletebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

4 Comments
yuksellslak
Active Level 10
Galaxy S
Arkadaş sayacı napacan açma kapatma klavuzunu biliyorsan ne mutlu sana
cancivelek
Active Level 1
Galaxy S
abi iyi güzel diyorsun da telefonu kaç senedir kuşşanıtlrız öğrenmek gerekir telefonun sağlığı için. sabah sabah dert edindim bunu işte
Galaxy S
ilâhi gardasim 😄😄😄 Senin canını yerim çok güldüm vallaha hakkını helal et. Aslında bir yandan mantıklı konuştun çünkü telefon ömrünü bilmek bizim de hakkımız. Çünkü en baba telefon 5-6 yıl gidiyo.
0 Likes
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba cancivelek,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu soruyu sorduğunuz için teşekkürler. Cihazlarımızda, belirtmiş olduğunuz özellik mevcut değildir. Forum içerisine yazmış olduğunuz tüm talepler, ilgili birimlerimizle paylaşılmakta. Bize iletmiş olduğunuz değerli görüş ve önerileriniz, yetkili birimlerimiz ile paylaşılmıştır. Bu gibi taleplerinizi siz de Samsung Members uygulamamızdan, aşağıdaki yönergeleri takip ederek "öneriler" bölümünden, bize doğrudan iletebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD