cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

samsung s8 64GB

(Topic created on: 10-01-2020 08:04 PM)
231 Views
bayvedo
Active Level 1
Options
Galaxy S

Selamun aleykum arkadaşlar herkese şimdiden hayırlı cumalar diliyorum şimdi  sizlere  birkaç sorum olacak cidden bu işten anlayan soruma cevap verirse çok sevinirim 

1. Benim samsung s8 64 GB cihazımın arka kapağını değiştirmek istiyorum 
2.simkart tepsisi zar zor açıp çıkarıyorum  ve tepsi kırık 
3. Yüz sensör çalışmıyor ( haziran ayı 2030 ) güncellemesi sonrasi bu sorun çıktı
4. Bataryayı değiştirmek istiyorum 
 Bunların tahmini fiyatı ne olur  güzel dostlar 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Fragile
Active Level 6
Galaxy S
hocam tahminimce 3.seçenek hariç 450 500tl gibi bir ücret çıkabilir samsung serviste, fiyatlar değişiklik gösterebilir. özellikle arka kapak için serviste yaptırın, suya dayanıklılığı bozulmaz en azından.

3.seçenek için fabrika ayarlarına dönmeyi deneyiniz. yazılımsal bir sıkıntı olabilir. eğer donanımsal ise ön kamera ve iris sensör kamerasını değiştirirler.

View solution in context

0 Likes
5 Comments
Solution
Fragile
Active Level 6
Galaxy S
hocam tahminimce 3.seçenek hariç 450 500tl gibi bir ücret çıkabilir samsung serviste, fiyatlar değişiklik gösterebilir. özellikle arka kapak için serviste yaptırın, suya dayanıklılığı bozulmaz en azından.

3.seçenek için fabrika ayarlarına dönmeyi deneyiniz. yazılımsal bir sıkıntı olabilir. eğer donanımsal ise ön kamera ve iris sensör kamerasını değiştirirler.
0 Likes
Fragile
Active Level 6
Galaxy S
hocam birde arka kapakta yazan imei yeni kapakta olmuyor bilginiz olsun.
bayvedo
Active Level 1
Galaxy S
teşekkürler kardeşim tahminin ve o g tahminin için iris falan çalışıyor ama hani ciddi anlamda yazılımdan sonra oldu
fabrika ayarları ve restte attım düzelmedi
Fragile
Active Level 6
Galaxy S
anladım hocam biraz bekleyin belki bir hotfix yayınlarlar. geçmiş olsun.
bayvedo
Active Level 1
Galaxy S
zannetmiyorum ama inşallah dediginiz gibi bi düzeltme amaçlı guncelleme gelirse bu sorun ortadan kalkar diye düşünüyorum umarım dediginiz gibi olur
0 Likes