cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

s24 ultra whatsap araması bekleme sorunu ve arama sırasında video açılmama

(Topic created on: 2 weeks ago)
103 Views
Members_yclHHsg
Beginner Level 2
Options
Galaxy S

Merhabalar, Ben s24 ultra kullanıyorum.İki sorunum var:

1- WhatsApp aramasındayken bana normal arama geldikten sonra WhatsApp beklemeye devam ediyor, burada o kadar sorun yok. Aramam bitip beklemedeki WhatsApp aramasına döndüğümde aramam "beklemede" kalıyor. Bunun nedeni nedir? Birkaç farklı s24 ultrada denedim sonuç aynıydı 

2- Aramada iken google üzerinden hiçbir video oynatılmıyor. Önceki Xiaomi telefonunda böyle bir şey yoktu. Hatta bunu Samsung'un farklı cihazlarında denemek sonuç yine aynıydı bu hatalar nasıl listesi?

4 Comments
Galaxy S
Merhabalar,
Telefonunuzun ve WhatsApp uygulamanızın en son sürümde olduğundan emin olun.WhatsApp'ın telefon rehberine ve arama iznine erişimini kontrol edin. Gerekirse izinleri güncelleyin.Telefonunuzu yeniden başlatın ve WhatsApp'ı yeniden başlatın.Sorunun devam etmesi durumunda, WhatsApp destek ekibiyle iletişime geçebilir veya Samsung destek ekibine danışabilirsiniz.

Aramada iken Google üzerinden video oynatılamaması: Bu sorun, arama sırasında telefonun bazı özelliklerini kısıtlamasıyla ilgili olabilir. Özellikle farklı Samsung cihazlarında benzer sorun yaşadığınızı belirttiğiniz için, aşağıdaki adımları deneyebilirsiniz:Telefonunuzun ve Google uygulamalarının (YouTube veya tarayıcı) en son sürümde olduğundan emin olun.Telefonunuzdaki güç tasarrufu veya pil yönetimi ayarlarını kontrol edin. Arama sırasında bu ayarların videoların oynatılmasını kısıtlayabileceği durumlar olabilir.İnternet bağlantınızın istikrarlı ve güçlü olduğundan emin olun.Sorunun devam etmesi durumunda, Samsung destek ekibine veya Google destek ekibine başvurabilirsiniz.
0 Likes
Galaxy S
Diğer kullanıcılarımızın kolaylığı için yorumumu 3 nokta üzerinden kabul edebilirsin
0 Likes
Members_yclHHsg
Beginner Level 2
Galaxy S

1- WhatsApp aramasındayken bana normal arama geldikten sonra WhatsApp beklemeye devam ediyor, burada o kadar sorun yok. Aramam bitip beklemedeki WhatsApp aramasına döndüğümde aramam "beklemede" kalıyor. Bunun nedeni nedir? Birkaç farklı s24 ultrada denedim sonuç aynıydı 

2- Aramada iken google üzerinden hiçbir video oynatılmıyor. Önceki Xiaomi telefonunda böyle bir şey yoktu. Hatta bunu Samsung'un farklı cihazlarında denemek sonuç yine aynıydı bu hatalar nasıl listesi?

Members_yclHHsg
Beginner Level 2
Galaxy S