cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

s20 + one ui 3.1

(Topic created on: 02-28-2021 04:51 PM)
168 Views
kingragnar22
Active Level 4
Options
Galaxy S

S 20 + one ui 3.1 guncellemesi ne zaman gelecek detayli bir bilgiye ulasamadim 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba kingragnar22,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu soruyu sorduğunuz için teşekkürler.

Yazılım güncelleştirme tarihleri, yapılan testlere göre değişiklik göstermektedir. Bu testlerden başarılı sonuç alınamadığı takdirde, güncellemeler ertelenmekte ya da iptal edilebilmektedir. Listemiz sürekli güncelleniyor. Güncel yazılım listesine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

http://www.guncelmiyiz.com

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

6 Comments
JamesSwing
Active Level 7
Galaxy S
Güncelleme maalesef Türkiye'ye gelemeyecek . gidişat onu gösteriyor.
kingragnar22
Active Level 4
Galaxy S
listede s20 grubu var avrupada yayinlandi bizde niye yayinlamiyorlar bosuna aldik cihazlari harbiden samsung pismanlik diyorlar ya oyleymis
JamesSwing
Active Level 7
Galaxy S
Sanırım sadece 5 ülkeye güncelleme gelecek . sanırım Bütçe ile ilgili bir sorun var.

şu ülkelere güncelleme yapıldıktan sonra tekrar konuyu değerlendireceklerdir.

Moralinizi bozmayın
gokayS10lite
Active Level 6
Galaxy S
ülkeye göre verilen güncellemeler değişmez sadece ülke ve bölgelere göre parça parça dağıtılır güncelleme ay başından sonuna kadar. bilmeden sallayıp yaniltmayin insanları.
kingragnar22
Active Level 4
Galaxy S
beklemedeyiz gelsinde subat sonu diye haber okumustum guncelleme gelmedi
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba kingragnar22,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu soruyu sorduğunuz için teşekkürler.

Yazılım güncelleştirme tarihleri, yapılan testlere göre değişiklik göstermektedir. Bu testlerden başarılı sonuç alınamadığı takdirde, güncellemeler ertelenmekte ya da iptal edilebilmektedir. Listemiz sürekli güncelleniyor. Güncel yazılım listesine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

http://www.guncelmiyiz.com

Teşekkürler.
MOD