cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

s20+ ekranı açmak için çift dokun özelliği çalışmıyor

(Topic created on: 12-08-2020 05:53 PM)
223 Views
tfaydin
Active Level 3
Options
Galaxy S

Arkadaslar merhaba az önce s20+ modeli cihazımda guncelleme yaparak one ui sürümü ve Android 11 yükseltmesini yaptım fakat cihazım kapanıp açılıyor ve en belirgin sorun olarak 'Ekrani açmak için çift dokun' özelliği çalışmıyor, ayarlardan kontrol ettim aktif gözüküyor. 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba tfaydin,

Ben Yeşil, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

6 Comments
Diyor
Active Level 8
Galaxy S
bu özelliği gelişmiş özelliklerden hareket ve işaretlerden yapabilirsiniz
Diyor
Active Level 8
Galaxy S
eğer saten açık ise telefonu yeniden başlatın o da olmazsa samsung membersten hata raporu gönderin
tfaydin
Active Level 3
Galaxy S
aktif olduğunu gönderide belirtmiştim
Diyor
Active Level 8
Galaxy S
o zaman dediğim gibi telefonu yeniden başlatın o da olmazsa samsung membersten hata raporu gönderin
mfurknka
Expert Level 1
Galaxy S
Ben senin yerinde olsam yeni android sürümleri geldiğinde cihazı sıfırlar öyle kurarım. Daha temiz daha sorunsuz olacaktır. Önce cihazını yeniden başlatıp dene olmaz ise sıfırla telefonunu. Eğer ki buda olmaz ise hata raporu gönder.
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba tfaydin,

Ben Yeşil, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD