cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

ekran yanigi

(Topic created on: 01-28-2020 12:58 PM)
308 Views
mom3ntum
Beginner Level 5
Options
Galaxy S

S.a beyler s8 cihazimda ekran yanigi var instagram ve pubg garantiye gonderirsem sonuc alabilirmiyim sizce 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000003
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba mom3ntum,

Ben Eflatun. Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen, cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
6 Comments
ATA06
Active Level 1
Galaxy S
Bende de vardı o sorun. Ekranın yarısından aşağısı yanmıştı. Sonuç alacağını düşünmüyorum. Çünkü ikinci sınıf farklı uygulamalar yüklendiği için kullanıcı hatası diyorlar. Ben o yüzden götürmedim. S10+ değişim kampanyasında 2600 TL ye saydılar hemen verip kurtuldum. Sende öyle yap bence...
yuksellslak
Active Level 10
Galaxy S
herzaman eveeet
Coyote
Active Level 1
Galaxy S
garanti kapsamında değişiyor. ben değiştirdim. kasası,pili vs yekpare olduğu için değişti
Solution
User0000003
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba mom3ntum,

Ben Eflatun. Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen, cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes
GX5632
Active Level 6
Galaxy S
Öncelikle sorunun ekran koruyucunuzda olup olmadığını kontrol etmenizi öneririm. Daha önce ekran koruyucusu eskidiği için ekranı **bleep** zannedilen bir telefon görmüştüm. Ekran yanığı olduğundan eminseniz garantiye göndermenizi tavsiye ederim.
0 Likes
Galaxy S
Ohaa ekran da mı **bleep**😱
0 Likes