cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

arkadaşlar bisey sorucam lütfen bakar mısınız?

(Topic created on: 2 weeks ago)
85 Views
dromioA25
Active Level 7
Options
Galaxy S
ablamda s21fe var..6.1 güncellemesinden sonra kamerasınin cok kötü cekmeye başladığını söyledi..bu durum başina gelen var mı ?yanyana koyup karşılaştirdk benim a25 var acayip farrk atti benimki..sebebi ne ola ki?
not:kendisi teknolojiden vs hic anlamaz..ilk aldığında kurcalamiştim cihazını fotoğraf kalitesini cok beğenmiştim..acayip farrk var şuanki haliyle..
2 Comments
stony_hearted
Active Level 6
Galaxy S
kamera ayarlarını sıfırlasın,düzelmezse yedek alıp cihazı sıfırlasın.
0 Likes
Bordo
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba dromioA25,

Konu ile ilgili olarak, Samsung Members uygulaması içerisinden ""Destek > Tanılama > Kamera"" bölümünden kontrol ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa  ""Ayarlar > Uygulamalar > Kamera > Depolama > Veriyi Sil"" menüsel işlemlerini yaptıktan sonra, cihaz kamerasını tekrar test ediniz. Bulunduğunuz ortam ışığı da bu duruma neden olabilir.

Bu adıma rağmen aynı durum devam ediyor ise, incelememiz için ekran görüntüsü ile birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden, hata raporu gönderebilmek için aşağıdaki linkteki adımları takip edebilirsiniz.  

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes