cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Yeni bir Samsung telefona geçince menü aynı kalır mı?

(Topic created on: 08-15-2023 02:34 PM)
186 Views
LoganHowlett
Active Level 6
Options
Galaxy S

Arkadaşlar bilmediğim için soruyorum, ben iPhone 5s sonra mi8 lite sonra se2020 sonra redmi note 10 pro en son S21 FE geçtim, ilk iki telefonum bundan 10 sene önce çok eski samsunglardı, hep bu üç marka arasında gezdim diyim ama bundan sonra Samsung dışına çıkmayacam biliyorsunuz küçük çapta bir ekosistemde yaptım ki diğer markalarda ekosistem yapmamıştım. 

Soruya gelecek olursak, birşey oldu mesela son model A50 li serilere geçtim yada en son model S serisine geçtim, ama ben şuan tüm menü dizilimimden memnunum şayet yeni Samsung modeline geçersem bu dizilim olduğu gibi devam eder mi yoksa geçince yine aynı şekilde dizilim mi yapmam gerekiyor?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
takcay
Active Level 6
Galaxy S
Menü dizilimi aynı kalıyor ama Galaxy Store'dan indirilen duvar kağıdı aktarılmıyor. Bir de s21 fe 'den a serilerine geçerseniz bazı özellikleri mesela dex gibi kullanamayacaksınız ve bildirim panelinde dex olmayacağı için düzen de ufak da olsa değişmiş olacak. Ayrıca eski sürümden yeni sürüme geçerken bazı eski özellikler kullanımdan kalkarsa yenisine eklenemeyeceğinden bu da menü düzeninde değişikliğe sebep olabilir. Ama genel hatlarıyla değişmez

View solution in context

6 Comments
Solution
takcay
Active Level 6
Galaxy S
Menü dizilimi aynı kalıyor ama Galaxy Store'dan indirilen duvar kağıdı aktarılmıyor. Bir de s21 fe 'den a serilerine geçerseniz bazı özellikleri mesela dex gibi kullanamayacaksınız ve bildirim panelinde dex olmayacağı için düzen de ufak da olsa değişmiş olacak. Ayrıca eski sürümden yeni sürüme geçerken bazı eski özellikler kullanımdan kalkarsa yenisine eklenemeyeceğinden bu da menü düzeninde değişikliğe sebep olabilir. Ama genel hatlarıyla değişmez
takcay
Active Level 6
Galaxy S
Bu anlattıklarım smart switch ile aktarım için.
LoganHowlett
Active Level 6
Galaxy S
Tabi zaten smart swtich ile geçerim
LoganHowlett
Active Level 6
Galaxy S
Öğrenmek istediğim buydu teşekkür ederim olmadı geçmeden önce tüm menünün ekran görüntüsünü alırım olası bir değişiklikte en yakın dizilimi yaparım
Galaxy S
Yeniden düzenleyeceksin.
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Selamünaleyküm.
Uygulama sıralaması diziliminden bahsediyorsan ileriki zamanlarda da büyük bir ihtimal istediğin şekilde düzenleme seçeneğin olabilir cihazda özelleştirebilmek için.
Arayüzden bahsediyorsan Eğer büyük güncellemeler ile belki arayüz değişebilir değişmeyip sadece özellik eklenip aynı da kalabilir veya benzer.
0 Likes