cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Yazılım sonrası rezilleşme

(Topic created on: 02-04-2023 09:27 PM)
354 Views
black34
Active Level 4
Options
Galaxy S

image

4 saat olmadan şarj komple bitti. 2 şubatta yapılan güvenlik güncellemesi sonrası böyle oldu bu sabah bu rezilliğin acil giderilmesi gerek.
Modlar sizde herşeye yazdığınız kopyala yapıştır yaptığınız yazıları paylaşıp durmayın bir şeye yaramıyor.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba black34,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
13 Comments
black34
Active Level 4
Galaxy S
Bu pil tüketimiyle beraber ısınmaya başladı
black34
Active Level 4
Galaxy S
Quick share ile sistem ui nin neden bu kadar tükettiğini bilen var mı?
Nasıl engelleyebiliriz, sıfırlasak geçer mi?
Apollo_457
Active Level 10
Galaxy S
Sıfırlarsanız eğer belki fazla tüketmez ancak jarzınızı %100 de biraz bekletin ve sonra jarz pilizinden çıkarınız ve pil tasarrufunu açmanız yeterlidir Hızlı jarzınız eğer açıksa şunu bilesiniz ki jarzınız çok fazla tükenecek ve pil ömrü kısalacakdır hızlı jarz Çok jarz yiyor.
black34
Active Level 4
Galaxy S
Hızlı şarj açık ve dediğinizi 100 de biraz dursunu yaptım güç tasarrufu hep açık sonuç bu çok sinirimi bozdu satmayı bile düşünüyorum
Apollo_457
Active Level 10
Galaxy S
Satarsanız eğer Xiaomi telefonlarınada bakabilirsiniz.
black34
Active Level 4
Galaxy S
Satarsam ya samsung yine veya elma
Apollo_457
Active Level 10
Galaxy S
Ben redmi 10s alcam oyunlarda usta bir telefon ama fazla oyunda oynamıyorum ancak iyi bir cihaz diyebilirim size telefon lar pahalı olduğu için millette kaçak telefonlara danışıyor daha ucuz oldukları için ama kaçak almak için başka yerlerde vardır Türkiye'de var ve ister alın ister almayın sorun değil hiç yurt dışı kayıtlı oluyor onlarda ztn zararı yoktur.
Apollo_457
Active Level 10
Galaxy S
Cihazınız ne model ??
black34
Active Level 4
Galaxy S
S20 fe sd