cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Video çekerken donma(4k 30 fps)

(Topic created on: 08-11-2023 11:58 PM)
391 Views
galaxysahibi
Beginner Level 2
Options
Galaxy S

Samsung Galaxy S23 cihazımda video çekerken ilk 1 ya da 2 nci saniyede takılma oluyor.Bu sorun sadece 4K 30fps de oluyor.6 aydır kullanıyorum bu telefonu.4 5 yorumda da aynı sorunu gördüm.Bu telefonun kronik sorunu muhtemelen.Bu yüzden dolayı 1080p 60 fps de kayıt yapmak zorunda kalıyorum.yaklaşık 6 senedir samsung kullanıyorum.Bundan önceki cihazım Galaxy S10 Plus tı.Ben de kendime diyordum ki 3 4 sene kullanır S26 ya da S27 ye geçerim diyordum.Ben samsung fanıyım ama bu kadar basit sorunlar insanın canın sıkıyor.Samsung gibi teknoloji şirketi bu kadar basit sorunu nasıl yaratıyor anlamıyorum.Sizden ricam 4K 30 fps de video çekerken takılma sorununu çözmeniz.Bu telefonun kronik sorunu haline gelmiş herkeste aynı hata var.Güncelleme ile düzeltin şu sorunu.Bir de snapdragonun özel işlemcisini kullanıyorsunuz sözde.İlla Apple Iphone mu kullanalım???

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
OğuzMumci
Expert Level 4
Galaxy S
Merhaba kardeşim,

Cihazın kamera ayarlarındaki otomatik fps ve video sabitleme ayarlarını kapatırsanız takılma sorununun üstesinden gelirsiniz kardeşim.
*bahsedilen ayarlar fotoğraftadır.

Teşekkürler. Screenshot_20230812_003443_Camera.jpg

View solution in context

0 Likes
2 Comments
Galaxy S
Apple Para Yok Özgür Değilsin Samsung Para Var Özgürsün Samsung Sorunlari bitmez knk
0 Likes
Solution
OğuzMumci
Expert Level 4
Galaxy S
Merhaba kardeşim,

Cihazın kamera ayarlarındaki otomatik fps ve video sabitleme ayarlarını kapatırsanız takılma sorununun üstesinden gelirsiniz kardeşim.
*bahsedilen ayarlar fotoğraftadır.

Teşekkürler. Screenshot_20230812_003443_Camera.jpg
0 Likes