cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Telefonun kenarının böyle olması normal mi?

(Topic created on: 03-05-2023 01:53 PM)
433 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy S

image

Beyaz bir çizgi var yeni farkt ettim.
Kılfından çıkartırken o siyah yere tırnağımı sürdüm çizilmiş mi diye kontrol ederken bunu gördüm üretimde olan normal birşey mi yoksa ben mi yaptım?
S20 FE
Resolved!
19 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Şişlik yok.
Tırnak sürdüm birşey değişmedi yüksek ihtimalle toz kaçtı bence.
nyt_3489
Active Level 7
Galaxy S

Bence onu oradan toplu iğne ucuyla dikkatli bir şekilde çıkarabilirsin. Bir şekilde artık/pislik girmiş araya sanki.

Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Denedim birazı gitti ama çok az kısmı kalanı duruyor uğraşmam birşey falan yaparım telefona toz galiba
nyt_3489
Active Level 7
Galaxy S
Islak mendilin içinden tırnağınla basıp çekerek, ya da yine ıslak mendil içinden toplu iğne ile çıkarırsın kalanını.
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Bayağı uğraştırdı çok az kaldı daha uğraşmam .
Net görememeye başladım
nyt_3489
Active Level 7
Galaxy S
E güzel, artık rahatsızlık vermeyecek seviyeye gelmiş o zaman.
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
İçine toz girmiş olabilir mi
TrDarkDayS0
Active Level 6
Galaxy S
Onlar toz yada ter birimlerinden oluşan pislikler telefona çok bir zararı yoktur ama yinede telefonu temiz kullanmak lazım ne okursa olsun, internetten telefon temizleme aletleri alıp dikkati bir şekilde de temezilyebilirisiniz
plochy
Active Level 6
Galaxy S
Kürdan yardımıyla çok bastırmadan temizlenebilir ancak sakın iğne gibi sert mazemelerle zorlamayın
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Snapdragon86520FE,

Cihaza zarar vermeden sildiğinizde çıkmıyorsa, kontrol edilebilmesi için lütfen cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz.

Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;

1. Verilerinizi Microsoft OneDrive'a yedekleyebilirsiniz. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Ekranın sağ üst köşesinde bulunan üç nokta > OneDrive ile bağlan > Koşulları kabul edip bağlan > Hesapları Bağla > Mevcut Hotmail hesabı ve şifresini girin > Kabul et > Hesaplar Bağlanıyor yazısı gelecektir. İleri ögesine dokunduktan sonra kurulum işlemleri tamamlanmış olacaktır.

2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

target=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

Not:

• Cihaz içerisinde yer alan Güvenli Klasör uygulamasını kullanıyorsanız eğer, cihaz verilerinden ayrı olarak yedeklemeniz gerekecektir.

• Güvenli Klasörün yedekleme özelliği, 2021'den beri piyasaya sürülen Android R OS tabanlı Samsung mobil cihazlarında artık mevcut değildir. Her uygulamanın Smart Switch veya yedekleme özelliğini kullanarak gerekli verileri yedeklemeniz önerilir.

Yedeklemelerin görselli anlatımlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz;

target=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes