cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Telefon öneri

(Topic created on: 2 weeks ago)
216 Views
Kandemirr
Active Level 7
Options
Galaxy S
Samsung s22 ile s23fe arasında kaldım 20k bütçe var bu ikisinden yada hangi modeli önerirsiniz
21 Comments
BurhanA54
Active Level 3
Galaxy S
S23fe
KIauS
Active Level 7
Galaxy S
Burhan sen bi daha yorum yapma kardeş
BurhanA54
Active Level 3
Galaxy S
Neden
S23flagship
Active Level 2
Galaxy S
Kesinlikle s23fe sonuna kadar ha şöyle bişey var benim için sorun değil 3 saat kullanırım tekrar şarj ederim dersen s22 al geç yani şarj harici s22 ama s23fe eskik kalan yönü çok yok
BohemyaLordu
Active Level 6
Galaxy S
Galaxy s22 almanı öneririm
Peki neden öneriyorum

- S22 ekran anlamında 23fe den daha iyi ekran kalitesi var
- işlemci olarak cpu hızı 23fe den daha iyi S22 3.0 cpu hızında S23 fe 2.8 cpu hızında çok bir **bleep** yok belli etmez ama yine de iyi
- kamera konusunda da incelemelere baktığın zaman youtube da bununla ilgili videolara bakarsın kamerada da daha iyi sonuçlar veriyor S22
S23flagship
Active Level 2
Galaxy S
Hocam işlemci olarak iyide ben kullandım s22 telefon boşta yanıyordu oyunlarda anlatmaya gerek yok.
BohemyaLordu
Active Level 6
Galaxy S
Ben 15 gün kadar deneyimledim S22 yi tabi oyunsuz deneyimledim. Muazzam bir cihazdır gözümde. Ama çoğunluk hep dediğiniz olaydan şikayetçi olunca demek ki var bi sıkıntısı. Sonuçta tercih meselesi ben bu ikilemde kalsaydım yine de S22 derdim.
S23flagship
Active Level 2
Galaxy S
Hocam S22 özellikle aşık olmuştum tasarımına çok güzeldi ama elime alıyorum telefonu şarjı 100 (15-20) dk içinde 90 a düşüyordu neredeyse ve telefon cebimdeyken Wi-fi mobil veri kapalıyken bile ısınıyordu bunun en büyük sebebi 8 Gen 1 yapıcak bişey yok şuan s23 var iyiki geçmişim.
BohemyaLordu
Active Level 6
Galaxy S
Haklısınız böyle bir durumda tercihleri etkileyebilir bizler için en önemli unsurlardan biri batarya zaten. Keşke samsung bu sorunları gördüğünde yeni üretilen S22 leri 8 Gen 1 Plus ile üretip ücretsiz değişim düz gen 1 ler ile değişim yapsaydı o zaman daha cok satabilirdi belki.