cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Tehditler

(Topic created on: 2 weeks ago)
227 Views
qameking1988
Active Level 2
Options
Galaxy S

Samsung tehditler konusunda destek vermelidir sürekli bunları yaşamak yoruyor her uygulama gerekli güvenliği sağlayamıyor samsung umarım tehditler konusunda yardımcı olur

9 Comments
Alickk
Active Level 3
Galaxy S
Hangi tehditler ?
qameking1988
Active Level 2
Galaxy S
Cihazlara bulaşan virüsler mcafee bu konuda çok yetersiz sürekli yazılım attırmak yoruyor
0 Likes
Alickk
Active Level 3
Galaxy S
Kaspersky denedin mi?
0 Likes
Negans
Active Level 4
Galaxy S
Reis Ayarlar-Cihaz Bakımı-Uygulama koruması diye bir seçenek var onu açabilirsin, he ona da için rahat etmiyorsa samsung'un mcEfee uygulamasını indirip az miktar ödeme ile üst düzey bir koruma alabilirsin.
0 Likes
qameking1988
Active Level 2
Galaxy S
Bu tehditlere dayanamıyor onlar çok yetersiz kalıyor
0 Likes
qameking1988
Active Level 2
Galaxy S
Virüs programları hiç işe yaramıyor tehditler googledan geliyor cihazda sorunlar yaratıyor kaspersky artık eskisi gibi olamaz çünkü artık ülkede google yok tehditleri tespit edemez
0 Likes
Siberizm
Active Level 3
Galaxy S
Bilginiz eksik hocam. Kaspersky merkezini Avrupaya taşıdı. Hiç bir yetersizlik yok
qameking1988
Active Level 2
Galaxy S
Olabilir ama ülkede olmadığı için güveniyorum kaspersky en iyisi biliyorum ama şimdi buna güvenemiyorum email değiştirdim tehditler yüzünden
0 Likes
Teksam
Active Level 7
Galaxy S
Merhaba,
Mcaffe cihazınızı basit ve bazı gelişmiş virüsler ve trojanlardan korur. Bu yüzden sizin de hangi sitelere girdiğinize veyahut hangi uygulamaları indirdiğinize dikkat etmeniz gerekiyor.
0 Likes