cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung servis memnuniyeti

(Topic created on: a month ago)
117 Views
sefdyb
Active Level 4
Options
Galaxy S
Bugün Ankara'daki Barış teknik servisine S21 FE cihazımı teslim ettim arka kapağında açılma vardı. İşlem sırası var uzun sürebilir diyerek yedek cihaz verdiler bir kahve içip eve dönerim diye düşündüm daha kahvem bitmeden işlem sonuçlandı cihazımı teslim aldım. Kapağı yapıştırıp verirler diye düşünmüştüm ancak arka kapağı yenisiyle değiştirmişler 🫶 işlem sonrası şarj kablosu hediye ettiler. 

Cihazınızda sorun yaşıyorsanız bu teknik servisi gözünüz kapalı tercih edebilirsiniz çok ilgililer.

9 Comments
Galaxy S
Hayırlı olsun 🙂
Galaxy S
Hayırlı olsun
SercanDemir61
Active Level 4
Galaxy S
Şunu Bizim Buradakiler Yapmaz Merak Ediyorum Birde Şuna İnanıyorum Gerçekten İyi İnsan Kötü İnsan Var
sefdyb
Active Level 4
Galaxy S
Kesinlikle katılıyorum işini severek yapana denk gelmek çok farklı bir deneyim yaratıyor
Galaxy S
Aynen öyle 👍
0 Likes
SercanDemir61
Active Level 4
Galaxy S
Hayırlı Olsun
Eflatun
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba sefdyb,

Öncelikle ilginiz ve yazmış olduğunuz güzel ifadeler için çok teşekkür ederiz. Sizlerden gelen görüş ve yorumlar, bizim için her zaman çok değerlidir. Tüm çabamız, memnuniyetinizin artarak devam etmesi içindir. Sizleri her zaman aramızda görmekten, son derece mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz. İyi günler dileriz.

Teşekkürler.
MOD

Dastlyleader
Active Level 5
Galaxy S
Hocam hayırlı olsun korktuğunuz gibi olmamış iyi günlerde kullanırsınız umarım kazasız belasiz
sefdyb
Active Level 4
Galaxy S
Teşekkürler 😊 Aynen sadece yapışkanı zayıflamış
0 Likes