cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung s9 ekranda ekranın kararması ve ekranın yeşillenmesi sorunu

(Topic created on: 07-27-2021 03:22 PM)
1990 Views
tedem
Beginner Level 2
Options
Galaxy S

Merhaba,

Samsung S9 telefonumda bu yıl ortaya çıkan bir sorun daha öncesinde hiç yaşamamıştım.Artık öyle bir hal aldı ki telefonu kullanamaz hale getiriyor.

Telefon arada kendiliğinden ekranı karartıyor ve üst tarafta yeşil bir çizgi beliriyor.Bu çizgi çıkınca ekran komple gidiyor ve hiç kullanamıyorum. Ekranı kilitleyip öylece bırakıp 3-5 dk bekledikten sonra kendine geliyor ama bu defada telefon aşırı ısınmaya başlıyor.Ekran sorunu başladığından beri ısınma arttı ve normal kullanımda bile telefonun aşırı ısındığını hissederek telefonu kapatmak zorunda kalıyorum yoksa telefon kullanılamaz hale geliyor.

Bugüne kadar telefonumda hiçbir darbe veya ezilme yada aşırı zorlama gibi bir durum oluşmadı.Bu durum artık güncelleme gelmediği içinde çözülmüyor diye düşünüyorum.Bu yüzden de tüm yasal haklarımı kullanıp ilgili yerlere şikayetlerimi ileteceğim.Telefonumuz bozulsun yenisini almak zorunda kalalım diye mi yapılıyor tüm bunlar anlamış değilim.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba tedem,

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
4 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Cebinizde yada herhangi bir yerde Sıcaklığa maruz kalmış olabilir o zaman pikseleri yanmıştır birde güncelleme ile alakalı bir durum değil hem zaten 3 ayda bir güncelleme geliyor
0 Likes
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy S
Benim de S9 Bende hiç bi Sorun yok güncellemeyle ilgili olduğunu düşünmüyorum Telefonu yedeklerini alıp sıfırlamayı deneyin önce Ekran kartı veya bataryada sorun olabilir Düzelmezse servise gösterin
0 Likes
UmtTncr
Active Level 7
Galaxy S
Bendede s9 plus vardı bu sorun yuzunden telefon degistirdim 1 gun once yesillenme oldu ondan sonraki gun ekran gidp geliyordu actigimda ya siyah ekran ya aciliyordu ondan sonraki gun tamamen gitmisti servise giderken yere dustu telefon servis dedi ic ekrani kirilmis dedi o gun dusmedigi halde oyle bi sorun oldu telefon 4 yıllikdı neden boyle bisi oldu hayla anlamis degilim bide dusurmeden 1 gun once yesil cizgiler cikmaya baslamisti bu olay daha 1 hafta once oldu
0 Likes
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba tedem,

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes