cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung s7 batarya

(Topic created on: 09-30-2023 06:55 PM)
157 Views
Efeeo
Active Level 1
Options
Galaxy S

Samsung s7 telefonuma xiomi 67w şarj adaptörü takıyorum Samsung yetkilisine sorduğumda zarar vermez cihaz 15w güç aldığı için maximun 15w alır dediler ama benim telefonumun arka kapağının arası çok az açılmış tırnağım girebiliyor yani bir de sanki bataryası şişmiş gibi hissediyorum yukardan aşağıya doğru içinde bir sisiklik var gibi 12w Apple orijinal adaptör kullansam olur mu acaba daha fazla şişmemesi için 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Efos,

Konu hakkında, yetkili servis kontrolü gerekmektedir. Size yardımcı olabilmemiz için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize ulaşıp, çevrimiçi kanallarımız aracılığıyla servis süreçleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/contact/#onlinesupport

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
9 Comments
yunuss_A13
Active Level 9
Galaxy S
Alakası yok s7 zaten çok eski bir cihaz şişmesi normal 15w da kullansan 67w da kullansan aynı akımı alır bataryayı etkilemez
Efeeo
Active Level 1
Galaxy S
Benim şimdi iPhone 7im var anakartında sorun var sence onu mu tamir ettirim yoksa s7de mi kalayım 7de ios 15te kaldı ya şimdi uygulama desteği falan sıkıntı
yunuss_A13
Active Level 9
Galaxy S
Bataryası iyi durumdaysa iphone 7 yi tamir ettirip kullanmak bence daha iyi
ZyraXone
Active Level 10
Galaxy S
Kanka performansta iyi sadece ip7 biliyorsun dimi? S7 gene kamera batarya v.b daha iyi ama ne işte ios kadar optimize değil ve performansı biraz daha düşük
yunuss_A13
Active Level 9
Galaxy S
Eğer bataryanın şiştiğini düşünüyorsanız gece şarjda bırakmayın
ELBERR
Active Level 9
Galaxy S
Biraksa bile bir sıkıntı çıkmaz telefon %100 pil sağlığına kavuştuğun da otomatikman sarj almayı kesecektir
yunuss_A13
Active Level 9
Galaxy S
Eski cihazlar standby da iken wifi falan açıksa şarjı azalıyor oyuzden 100 iken sarj almayı kestiginde bir süre sonra yine sarj a girmesine neden olacak ve gece boyu şarj a girip çıktığı için cihaz ısınacak bataryası şişen cihaz için birazcık sıcaklık artışı bile çok tehlikelidir
ELBERR
Active Level 9
Galaxy S
Telefon onun voltaj seviyesini ayarlıyor bir sıkıntı çıkmaz
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Efos,

Konu hakkında, yetkili servis kontrolü gerekmektedir. Size yardımcı olabilmemiz için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize ulaşıp, çevrimiçi kanallarımız aracılığıyla servis süreçleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/contact/#onlinesupport

Teşekkürler.
MOD

0 Likes