cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung Pişmanlıktır s10 lite pişmanlık ötesi

(Topic created on: 10-25-2020 03:30 PM)
70 Views
Samsungzede
Active Level 1
Options
Galaxy S

Test ettim her şekilde 5 dakikada en kısık ekran ışığı tasarruf modu da ve optimize mod da sosyal medya sadece bakınmada 4 dakikada 1 şarj eksiltme oyun oynamak zaten hayal ötesi takır takur indiriyor 5.2 motor grand cherokee den fazla yakıyor mered aynı ram sayısı işlemcisi yakın çin malıyla karşılaştırdık onlar LPG taktırmış bize hava atıyor 5000 tl para saydık pişmanlık ve çöp şimdi servise gitsen  burnundan kıl aldırmayan personeli siz kullanmayı bilmiyorsunuz tavrı ile sinirin bozulacak başka hiç bir şey değil  yazıklar olsun me diyim bende enayiliğime doymiyim...#

KonuGalaxy
Active Level 7
Galaxy S

Ben s20 kullanıyorum ve gayet memnunum.  Daha öncede  a50, m20 kullandım  gayet memnundum. Senin bir pişmanlığın  varsa  kullanmayabilirsin. Başka marka appleda  kullandm  yaşadıklarim  firmayla  yetti bana. Samsung a geçerek aldığım hizmeti  seviyorum. Iyikide  samsung kullanıyorum.

Samsungzede
Active Level 1
Galaxy S
emir terakki ederim kullanmam efendim bundan sonra 🤗
0 Likes
selcuk007
Active Level 5
Galaxy S
ekran suresini paylasirmisiniz bende de s10 lite var yardimci olabilirim
0 Likes
Samsungzede
Active Level 1
Galaxy S
son gün20201025_132931_10613.jpg
0 Likes
selcuk007
Active Level 5
Galaxy S
ekras suremScreenshot_20201025-135649_Device care_4201.jpg
0 Likes
SamsungAAA51
Active Level 10
Galaxy S
bişey söyleyebilir miyim aslında kötü görünmüyor şarj etmeden önce ki kısım ne kadar oraya bakar mısınız tüm süreden çıkaralım 68 e kadar kaç saat gitmiş
0 Likes
selcuk007
Active Level 5
Galaxy S
bu telefonda en hosuma giden husus batarya performansi.uyguladigim seyler:
1) derin uyku(butun programlar harita haric derin uykuda
2)karanlik mod
3 )orta duzey guc tasarrufu acik
ama islemci performansini kismadim(arka plan verilerinin internet somurmesini engelliyor.veri kisitliyor.konum kontrolleri siz ismedikce devre disi ve ekran isigini yuzde 10 kisiyor.)
4) always on display kapali
5) koyu renk bir arkaplan resmi
6) resme dikkat yuzde 15 ekadar olan sure bu
7)sonuna kadar jarzi bitirirseniz pil omrunu bitirirsiniz(enaz yuzde 15.ideali yuzde 20)
8)geceleri jarz etme dongusune kendinizi alistirin.telefonu hizli jarzi kapatip gece jarz edin.acil durumlarda hizli jarzi acin .cunku bu sekilde gunduz jarz etme ihtiyacim ortadan kalkti.
0 Likes
slite35
Active Level 7
Galaxy S
Kardeşim telefonu kullanmayı bilmiyorsun sonra geliyorsun firmaya laf ediyorsun tamam güncellemeler ile gittikçe ekran süreleri azalıyor olabilir ama sen bataryanı %0 a kadar kullanırsan ekran süren tabi düşer bataryayı öldürüyorsun. Min %15 seviyelerinde şarja takman gerekiyor
0 Likes
SamsungAAA51
Active Level 10
Galaxy S
Ben bu telefonu kullanmayı bilmiyorsun ithamlarını hiç doğru bulmuyorum benim önce ki telefonumda samsungdu ben 70 80 de bile şarja takar 100 yapardım hep hiçte zararı olmadı şuan aynı performansı veriyor hala ayrıca belki arkadaş sadece bir kere 0 a kadar kullanmıştır bunuda bilemeyiz tek bi gerçek var ki yazılımsal sorunlar var ve samsung bunu göz ardı ediyor ben o kadar dikkatli kullanmama rağmen telefonum sürekli kendi kendine şarj yiyor neden yani ben yapabileceğim her şeyi yapıyorsam sorun onlardadır bence
0 Likes
slite35
Active Level 7
Galaxy S
Kardeşim dediklerinde haklısın teknoloji biraz şans işi ama cihazı 0a kadar kullandığını görünce hata payı samsungta olduğu kadar ondada hata payı var. Bi ara bende de tasarruf modu optimizasyon sorunu vardı(tüm cihazlarda var) ama **bleep** benim yapabileceğim bişe yoktu samsung düzeltmediği sürece ama bu arkadaş batarya sağlığına iyi bakmıyor gibi geldiği için birazcık suçlayıcı üslupla söyledim. umarım anlatabilmişimdir.
0 Likes