iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Orijinal konu:

Samsung Galaxy S22 Ultra’ya Bir de Böyle Bakın

(Konunun oluşturulma tarihi: 10-10-2021 02:21 PM)
mehmet99
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy S

Samsung Galaxy S22 Ultra S-Pen ve tasarımı ile diğer Galaxy S serisi telefonlardan sıyrılacak. Telefonu bir de konsept videosunda görelim.

 
image
 

Samsung Galaxy S22 Ultra modeline ait render görüntüler kısa süre önce güvenilir kaynaklarca yayınlandı. Görüntüler pek çok kişi gibi bizleri de şaşırttı. Özellikle S-Pen kalemin artık bir yuva içerisine oturtulacak olması, yeni bir Note serisi telefon bekleyenleri fazlasıyla heyecanlandırdı.

Heyecanlanmalarına neden olacak şey sadece S-Pen’in telefon içerisine dahil edilmesi değil. Galaxy S22 Ultra görünüm noktasında da son dönem Galaxy Note serisi telefonlara benziyor. Daha keskin köşeli yapılı, Ocak 2021’de tanıtılacak telefonun sanki Galaxy S22 Ultra değil de, Galaxy Note 22 Ultra olacağını gösteriyor.

 
image
 

Yakın zamanda sızdırılan render görüntüler işlenerek daha güzel görünen konsept görüntüler eşliğinde karşımıza çıkıyor. Galaxy S22 Ultra’da videodaki renklerin tercih edileceği bildiriliyor. Bu noktada kırmızı renk epey ilgi görecektir.

Galaxy S22 Ultra sıra dışı bir arka kamera tasarımına sahip. Tasarım elbette göreceli bir kavram, fakat bu kamera yapısını pek çok kişinin başta garipseyeceği kesin. Tabii biz son kararımızı telefonu elimize aldıktan sonra vereceğiz. Şu an görünen tasarım için keşke Samsung’un kamera birimi ya da tasarım birimi keşke daha fazla mesai yapsaymış diyoruz.

Galaxy S22 Ultra’da 6.8 inç büyüklüğünde Quad HD + çözünürlüğünde ve 120Hz tarama hızına sahip AMOLED ekran yer alacak. 40 watt hızlı şarj desteğine sahip olacak telefonun pilinin ise 5.000 mAh büyüklüğünde olması bekleniyor. Arka bölümde 108 megapiksel çözünürlüğünde ana kamera göreceğiz. Periskop, telefoto ve ultra geniş açılı sensörler dörtlü kameranın diğer tamamlayıcıları olacak. Gelen bilgiler ana kamera dışında diğer üçlü kameranın çözünürlük seviyelerinde artış yaşanacağı yönünde.

 
 
10 Yorum
VadimKM
Active Level 8
Seçenekler
Galaxy S
Samsung en güzel tarafı sürekli tasarım değiştirmesi.
Rose_verda67
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy S
Kamera tasarımı gelişmeliydi. Bu kamera tasarımı hiç hoş durmuyor. Ve Note 22 Ultra'ya benzemesi sanki S22 Ultra vs Note 22 Ultra gibi olacak gibi duruyor. (Anlamayanlar için rakip olacak gibi duruyor demek istedim.)
VadimKM
Active Level 8
Seçenekler
Galaxy S
Daha iyi 2 cihaz arasında rekabeti arttırıp ikisinin de satışını arttırır.
Rose_verda67
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy S
Bu konuda haklısın. Cihazlar birbirlerine rakip olunca satış artacak ve Samsung daha fazla kazanacak, fakat olumsuz yönden bakarsak ve en komik yönden bakarsak iki cihaz da Samsung'a ait 😂😂😂
VadimKM
Active Level 8
Seçenekler
Galaxy S
Evet doğru.
SanalYargıç
Expert Level 1
Seçenekler
Galaxy S
Tasarım=çöp+diktörtgen+pil,kamera,ekran büyüklüğü vb.+keriz avı= çöp çöpünün çöpüncüsü
Vanlı065TabA7
Expert Level 1
Seçenekler
Galaxy S
Bu telefon Note serisine girmeli Olmaz böyle yaw
0 Övgü Puanı
BoraS20FE
Expert Level 2
Seçenekler
Galaxy S
Samsung Bey, yenilikçi olmaya çalışıyorsun da bu tasarım iğrenç. Yenilikçi tasarım yapmaya çalışıp güzel tasarımlar yapan firmaları örnek al bence
0 Övgü Puanı
SanalYargıç
Expert Level 1
Seçenekler
Galaxy S
Mesela oneplus,oppo,techno