cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung CPU hızı sınırlama

(Topic created on: 06-07-2023 01:29 AM)
76 Views
güncellemeye-hayır
Active Level 5
Options
Galaxy S

Eğer böyle bir özellik varsa cpu dan düşürmek istiyorum çünkü always on display açık 120hz açık olduğu zaman şarj hızlı tükeniyor böyle bir ayar varsa cpu dan düşürüp hızı bana yettiği kadar ayarlayabilirim #Samsung @samsung 

12 Comments
ygtknca
Active Level 8
Galaxy S
Dostum adaptif hz yenilemeyi aç işlemciyi boşta yere sınırlamana gerek yok gereksiz yere telefon ısınır yavaşlar gerçekten gereksiz bir durum bırak işlemci rahatça hangi an ne kullanması gerekirse onu kullansın zaten a ve s serisi bu konularda gerektiği kadar optimize edilmiş durumda işlemcide öyle kafana göre %70 sınırlıyım %60 sınırlıyım şöyle çalışssın böyle çalışssın yapamazsın yapsan bile büyük bir ihtimal root ile anca onu tavsiye etmem aod kullanmayı çok seviyorsan her türlü şarj hızlı gidicek s serisinde adaptif hz durumu var onu aç
ygtknca
Active Level 8
Galaxy S
Ya aod den vazgeçip kapatıcaksın ya da bu şekilde kullanmaya alışman lazım aod sırasında ekranın 120 hz 60 hz olması hiçbir şey **bleep** ettirmez film izlerken de 60hz 120 hz hiç **bleep** yaratmaz bu farkı sosyal medya kullanımında ve oyun oynarken anlarsın
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Hotsamsung,

Bu gibi taleplerinizi, model kodu belirterek yazmanız durumunda, size daha detaylı yardımcı olabiliriz. Samsung ürünleri ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlar ya da aklınıza takılan sorular için bize çevrimiçi kanallar aracılığıyla ulaşmanızı rica ederiz.

https://www.samsung.com/tr/support/contact/#onlinesupport

Teşekkürler.
MOD

0 Likes