cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

SAMSUNG GALAXY S21 ALIYIMMI ?

(Topic created on: 06-23-2021 04:47 PM)
1119 Views
CEMALİ_DENİZ34
Active Level 3
Options
Galaxy S

Arkadaşlar yakın zamanda samsung galaxy s21 almayı düşünüyorum almalımıyım almadan önce nelere dikkat etmem gerekir telefonda aşırı ısınma sorunları varmı alırsam zaten çok **bleep** kullanamyacağım ve oyun hiç oynamıyorum zaten iyimidir alayımmı s20 serilerinde kronik isinma sorunları varmış ve aşırı pil tüketimi varmış acaba s21 de varmı bilmiyorum acil telefon değiştirmek zorundayım elimde iphone 5s var çoğu uygulama kaldırmıyor ve bir çok sorunu var yardım ederseniz sevinirim 😊🙏🏻 not : samsung telefon alacağım ıphone vs almayacağım

11 Comments
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy S
Merhaba, S20 serisindeki sorun S21 serisinde ortadan kalktı sayılır.
Exynos olduğu için illaki ısınır ama diğer cihazlar gibi ısınabilir yoksa S20 serisi gibi anormal normal kullanımda bile ısınabilme gibi bir durum söz konusu değildir.
Tavsiye ederim.
(S20 serisindeki pil tüketimi ısınmadan kaynaklı)
Galaxy S

Yani s21  mi alayım ?

Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy S
Evet sizde istiyorsanız neden olmasın:)
0 Likes
Galaxy S
Onu alacağına iphone al rahatına bak
rasit
Active Level 7
Galaxy S
Tabikide hayir tr den samsung telefon mu alınır çıldırmış olmalısın alacaksan yurt dışından al tr de exynos işlemci kullanıyor samsung performanssiz ve çabuk ısınıyor yurt dışında snapdragon kullanılıyor almak istersen yurt dışından al tr den alırsan pişman olursun tüm samimiyetimle söylüyorum
Galaxy S

Yurt dışından getirtmek ayri eziyet aga biliyorum yurt dışındakiler iyide vergisi zırtı pırtı vs var ayrıca benimde yurt dışına gitmem lazım o yüzden yurt dışı henüz zor ben tr den alacağım da zaten ben telefonu oyun için almayacağım günlük işler vs videoda izlemiycem en fazla kaç derece ısınırki be pil hızlı tükeniyormu zaten şu anki kullandığım telefon yakında bozulur  en azından s21 beni 2 3 yıl idare edermi yoksa başka Samsung telefon mu alayım 

Galaxy S
Günlük iş için ne gerek o kadar para vermeye m51 a72 s20 fe(snapdragonlu) bunlara bak derim ekran süresi olarak daha yüksek ekran süresi alırsın
0 Likes
ben006
Expert Level 5
Galaxy S
Hatali dusunce s21 de 120 hz ekran 5g velan var a72 amiral g3misi de deyil
0 Likes
-0-
Active Level 7
Galaxy S
Kardeşim s 21 alacak paran varsa git iphone 11 veya 12 falan al onlar bin kat daha iyi