cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S23FE Geliyor Sızıntılar

(Topic created on: 02-25-2023 10:16 PM)
603 Views
Emir-S22
Expert Level 4
Options
Galaxy S
Samsungun S20 ile başlayan daha çok gençlere özel fiyat kısmında rekabetçi olan Fan Edition(s) serisi yenisi geliyor...

S20FE S21FE gibi modelleri olan serisinin yenisinin Z fold 5 flip 5 lansmanından sonra eylül ayı gibi çıkabilir 

S23 serisinden f'arklı olarak 8gen2 yerine 8plus gen1 işlemci kullanacağı bataryasının 4500 mAh yerine 5000 mAh olucağı sızdırılan detaylar arasında

Cihaz s23 serisinden f'arklı olarak hala 25w destekliyor (s23tede durum aynı maalesef)

12MpUltra Geniş
12Mp Geniş
8Mp telefoto kameralara 
32 mp selfie kamerasına sahip olucağı biliniyor

Not 1: Samsung A74 ve S22FE' yi pazardaki gerileme nedeniyle iptal ettiği ve A serisi kullanıcısını S e geçirmenin daha kolay olduğı için bu yolu seçtiği düşünülüyor

Not 2: Tamamen sızıntılardandır kesin resmi bişi yoktur 
Kaynak:sammyfans 

image

image

image

image

image

11 Comments
şevket8097
Active Level 6
Galaxy S
Fiyati büyük ihtimalle 18 bin falan olur heralde bataryası iyiyse alinir
Emir-S22
Expert Level 4
Galaxy S
keşke o fiyatlarda olsa şu anda 21 bile 15 buyback ve hediyeler ile gelecektir büyük ihtimalle ama s21fe nin pili iyiydi 5.1 e kadar bununlada ilgili bie gönderi oluşturacağım öncesi sonrası şeklinde
Galaxy S
5.1 de pil nasıl test ettinizmi..ben hala kurmadim bekliyorum..şu an normal kullanimda oyun falan oynamıyorum ekran parlaklığı ortalama 30 40 da 9 30 10 saat süre alıyorum çok memnunum.ayrica 60 Hz de ..
Emir-S22
Expert Level 4
Galaxy S
60 hz wifi bluetooth mobil veri açık 5.1 2 saate yakın düşüş var Screenshot_20230225_224819_Device care.jpg
Galaxy S
Düşmüş baya..ara guncellemeyle duzelirmi acaba..mahvetmeseler bari.
Emir-S22
Expert Level 4
Galaxy S
haziran güvenlik güncellemesi ilede böylr olmuştu gene ama bu kadar kötü değildi
Galaxy S
S22 fe çıkmadan bunun çıkması çok saçma olur eğer S23 FE çıkarsa
Emir-S22
Expert Level 4
Galaxy S
pazardaki gerileme sebebi ile çıkmayacak bence samsung 2022 için olan planlarını tutturamadı
Aykut
Expert Level 5
Galaxy S
A73 zaten tamamıyla boştu kimse kusura bakmasın. A7X serisini iptal etmesi iyi olmuş. S23FE eğer güzel olursa net S22 den geçerim daha uygun fiyatlı olur. S23 malum çok pahalı.