cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S23

(Topic created on: 02-02-2024 01:48 AM)
310 Views
kingkong0
Active Level 10
Options
Galaxy S
Bugün, 4.5 yıl severek kullandığım s10'umdan s23'e geçtim. Çok fazla **bleep** olmaz sanıyordum ancak s serisi bambaşka bir şeye evrilmiş. Kamerası, hızı, tazeleme oranı, ekranı resmen mükemmel. Çok iyi demek bile haksızlık olur. Kameranın bu kadar ilerleyeceğini düşünemezdim harika bir kamera yazılımı olmuş çektiği fotoğrafları çok başarılı buldum s10 da hala elimde olduğu için kıyaslama imkanım da oldu. Eksi diyebileceğim tek nokta s10 tasarımı bence daha güzel. Yaklaşık 2 saattir ikisi de kılıfsız olarak elimde, s10 çok daha hafif hissettiriyor kendini.
14 Comments
fansema
Active Level 7
Galaxy S
Ben de S10e'den S23'e geçtiğimde ekranın hızı karşısında şoka uğramıştım. Dediğiniz gibi sadece S10 serisi daha narin ve samsunga yakışır bir tasarıma sahip. S23 iphone benzeri takoz tasarım kullanıyor kılıfsız pek rahat hissettirmiyor.
kingkong0
Active Level 10
Galaxy S
Ben de çok şaşkınım şuan. Bambaşka bir şey olmuş bu.
ben006
Expert Level 5
Galaxy S
Ben a52s ten gectim s23e bazi farklar ust duzeyde
kingkong0
Active Level 10
Galaxy S
A52s de çok güzeldir ama s serisi bir başka hocam.
ben006
Expert Level 5
Galaxy S
Ilk amiral gemisi benim s6 edge di sonra a8 plus a52s simdi tekrar amiral gemisi kulanmaya basladim
kingkong0
Active Level 10
Galaxy S
Geçenlerde biri gönderi açmıştı en beğendiğiniz samsung serisi diye. Sanırım s6 edge plus yazmıştım. S6 serisi kendi zamanına göre çok güzeldi hala aklımda. Dönemine göre çok premiumdu.
ben006
Expert Level 5
Galaxy S
Ama evet baya severek kulaniyordum
FatihS22
Active Level 10
Galaxy S
Bende s22 ilk aldığımda böyle diyordum sonradan sonraya kötüleşiyor telefon
0 Likes
enineboyuna06
Active Level 9
Galaxy S
Hiç öyle bir sorun yaşamadım. Güncellemelerden sonra wipe cache, repair apps ve app booster yapınca hızını koruyor.
0 Likes