cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S23 güncelleme

(Topic created on: 01-06-2024 12:53 AM)
385 Views
Onurs23
Active Level 3
Options
Galaxy S
Şuanda UI 5.1 android 13 kullaniyorum telefonum s23 hangi gucellemeyi yapmaliyim bug ve benzeri sorunlar var yeni guncellemede dendi 
0 Likes
9 Comments
XdaDevelopers
Expert Level 3
Galaxy S
Cihazınızı her daim güncel tutunuz.yeni buyuk sürüm yükseltme guncellemelerini mutlaka yapınız.ufak tepek kusur olabilir...kullanicilardan gelen şikayet ve talepler dogrultusunda bu hatalar giderilip daha stabil sürüme kavuşuruz...

Sen yükleme o yüklemesin kim yükleyecek o zaman 😄
Sonra Türkiye niye güncelleme gelmiyor???

Android açık kaynak özgün yazılımdır sürekli geliştirilir.kullanicilar sayesinde daha stabil hale gelir...
Onurs23
Active Level 3
Galaxy S
Samsung zamanla guncelleme ile telefonlari yavaşlatıyor dendigini duydum samsung calisanindan dogrumu
0 Likes
Morpheuss1
Active Level 5
Galaxy S
Yani öyle bir şey olacağını sanmıyorum fakat olsa dahi daha bismillah son modeli kullanıyoruz yani bu yavaşlatma olayı en az 3 4 yıldan sonra olur eğer olacaksa. Ve bu güncellemeler yapılmak zorunda gerek stabilite olsun gerek güvenlik yapmaları olsun mecburuz buna.
0 Likes
GökTürk_S23
Active Level 10
Galaxy S
Öyle bir duyum yok, her gelen güncelleme cihazı yavaşlatmaz, zaten güncellemeyi cihaza göre gönderiyorlar.
0 Likes
Galaxy S
Yıllardır Samsung amiral gemisi kullanan biri olarak deneyiminden bahsedeyim telefon kutudan çıkan sürümü en iyi sürümdür sen hiç test telefonlarında donma kasma gördün mü ?
Bir güncelle,önce batarya perfonmasin %20 civarında düşer sonra kademeli olarak bu her guncellemede devam eder takribi 2 veya 3 büyük güncelleme sonrası donma kasma başlar müşteri hizmetlerini arayıp ilk aldiğım zman ekran süresi ve ram kullanımı güncelleme sonrası berbat hale geldi diye sorduğunda sana kullanım senaryonuz değişmiş bataryaniz aşınmış cevabını verir halbuki bir gün önce güncellemeden önce telefonunuz mis gibi çalışıyordur ve kullanılan program ve kullanım senaryonuz aşağı yukarı aynıdır. Madem eskitme politikası değil neden güncelleme bildirimlerini kapatamiyoruz ısrarla bildirim geliyor ben güncellemek istemiyorum kardeşim 60 bin lira para vermişim mal benim sanane.
Bir diğer olay telefonu guncelledik neden ilk sürüme çekme fırsatını kaldırdın belki ben o sürümden memnun kalmadım ve eski sürüme dönmek istiyorum onada açıklamaları şu neymiş güvenlik ilkesi değişmiş e güncellerkende değişiyor o zmanda güncelleme yapamayalım yani mantıksız mantıksız açıklamalar bunlar ve hepsi hiyake inanmayın Apple da aynısını yaptı zamanında mahkemelik oldu şimdi adam akıllı güncelleme veriyorlar iPad im var hiç tedirgin olmadan yapıyorum ama Samsung güncelleme sonrası verilerle telefonun yavaşladığı ispatlayana iade veya model yükseltme garantisi versin biz de güvenelim yemezler.Bu arada s23 ultra kullanıyorum oneuı 6 geldi android 14 varsa benim ekran sürem 9 saat diyen atsın daha bir yıl olmayan telefonun batarya performansını %30 yakın yediler (bunlar kişisel kullanıcı tecrübelerimdir) tüm kullandığım telefonlarda pil kullanım değerleri ekran resmi aldım duruyor güncellemeden önce sonra Samsung bunları analizini yapsa ah bu mühendisler ne yapıyor bilmiyorum yoksa çıkardığı telefonlardan kalitesinden şahsım adına memnunum ama kullanıcıyı yazılım konusunda dinlemeli ve üzmemeli.
Onurs23
Active Level 3
Galaxy S
Cok teşekkür ederim kardesim
Galaxy S
Rica ederim dostum.
0 Likes
merts23
Active Level 3
Galaxy S
Ben de s23 kullanıyorum ve güncellemeyi yapmadım. Telefonun şu anki halinden gayet memnunum ve onca kötü yorumdan sonra güncellemek istemedim. Sanırım güncellemek için UI 6.1 çıkmasını bekleyeceğim.
0 Likes
Onurs23
Active Level 3
Galaxy S
En mantiklisi galiba
0 Likes