cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S23 Ultra

(Topic created on: 05-27-2024 12:40 PM)
167 Views
Etoo58
Active Level 1
Options
Galaxy S
Telefonum S23 Ultra Telefonum Aşırı Isınıp Kasmalar mevcut aşırı şarj gitmeye başladı. 
7 Comments
UĞURCANYLMZ
Active Level 1
Galaxy S
Maalesef ben de s22 Ultra da aynı sorunu yaşıyorum hem kamerası çok kötü oldu son güncellemeden sonra ben de pili çok erken bitiyor buraya yazıyoruz Bu sorunlara ama sistemin attı otomatik mesajdan başka hiçbir çözüm üretemiyorlar amiral gemisi diye telefonlara dünya para verip alıyoruz bir üst modeli çıktı mı hemen çöp ediyorlar cihazı Samsung Türkiye ve Samsung Bunu bilerek yapıyor
Etoo58
Active Level 1
Galaxy S
Bilerek yapılmasını geçtim garantiye gidince batarya tamamen sıfır bir batarya ile değişse cihaz için daha iyi bir iyileştirme yapılsa yada cihaz değişimi için kolaylık sağlansa
UĞURCANYLMZ
Active Level 1
Galaxy S

Ha yeni cihaz istemişsin ha böbreklerini, birşeyi yenilemeye gelince sonuç göremezsin, telefonu satana kadar her şey ben de şimdi iPhone 15 pro ya da pro max alacağım samsung bitti benim için #samsung #samsungtr #samsungmobile

halilSM-A346E
Active Level 7
Galaxy S
Böyle diyince de popüler kültür kölesi derler ama herşey ortada adamlar her sene bir seri telefon çıkarıyor ve kalitenin babası yani üstelik servisi filan olsun daha iyi Apple ın ama vatandaş mevcut ülke şartlarından vergilerden pahaliliktan dolayı beş kuruş etmez samsung cihazlarını kullanmaya devam ediyor her anlamda kıyas yapsan iphone iyi ama millet BMW pahalı diye Hondacı olmaya devam ediyor telefon konusu da buna benzer pahalı da olsa iphone burda çok pahalı Samsung u övmek bana mantıklı gelmiyor mecburiyetten kullanıyorum bu da benim kişisel yorumum
stony_hearted
Active Level 6
Galaxy S
marka bu istediğini yapmamadıgı veya yapmadıgı için üretilen çözüm yolları bunlar🤗.Sen bilirsin,umarım beklediğin yazılım gelir ki benim paylastıgım arka plan yükü azaltma,ram ve işlemci kullanımını durdurma/azaltma,veri akışını sadece izin verilenlerin kullanımına açma ve bunlar cihazın donanımına etki etmiyor,cihaz yine aynı cihaz.

bunları dene,faydası olur.

Bunların faydası olur.

https://r2.community.samsung.com/t5/Galaxy-M/Sadece-öneri-hepsini-yapmak-zorunda-değilsiniz/td-p/151...

Cevaplarımı çözüm olarak işaretlersen memnun olurum.
0 Likes
cosmiclux
Active Level 7
Galaxy S
Temiz yazılım kurmazsanız olucağı bu. iPhone'a geçicem diyosunuzda iphone 15 pro ilk çıktığında ısınma sorunu vardı apple yazılım güncellemesi atarak 1 ay sonra düzeltti. Her markada olabilecek durum bu. Kaldı ki Samsungda pil için güncelleme yayınlayacağını bildirdi zaten
0 Likes
Siyah
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Etoo58,

Belirtmiş olduğunuz durumları incelememiz için, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes