cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S23 Ultra Son güncelleme ile 200 Mp kalitesi düşüyor.

(Topic created on: 03-15-2023 10:55 PM)
290 Views
Cansgalaxy
Active Level 7
Options
Galaxy S

Son gelen güncelleme ile 200Mp kameranın detayı azaldı önceki sürüme bariz bir şekilde.

Önceki gönderimde bu konu hakkında görsel detaylara yer verdim gene belirtmek istiyorum.

*Telefon kamera ayarlarını sıfırlasaniz bile bir işe yaramıyor.
*Hata raporu da gönderdim aynı şeyler söylendi ve geçmezse servise yönlendirmem gerektiğini ama servis hizmetleri uzun sürüyor diye biliyorum.

Peki siz bu sorunu yaşıyor musun S23 Ultra kullanıcıları?
S23+ ve S23 serisinde 50 mp ile çekilen fotoğraflarda detay farkı görüyor musunuz?
5 Comments
F-I-R-A-T
Active Level 10
Galaxy S
S23 kullanıyorum ancak s23 serisi kullanıcılarında çok fazla kamera şikayeti mevcut. Hatta geçen gün okuduğum bir haberde samsung un s23 serisi için büyük bir güncelleme üzerinde çalıştığı konusu ile ilgiliydi. Umarım kısa sürede bu sorunu çözerler.
Benim tavsiyem her ne kadar sürede bu güncellemenin geleceğini bilmesem de , en azından bu güncelleme gelene kadar servise cihazınızı verip telefonsuz kalmamanız.
Cansgalaxy
Active Level 7
Galaxy S
Peki teşekkürler fikriniz için
ben006
Expert Level 5
Galaxy S
O kamera icin guncelleme gelecektir yakin zamanda
Cansgalaxy
Active Level 7
Galaxy S
Evet öyle bir söylenti var bekliyoruz bakalım
Galaxy S
200mp'in cihaza ağır gelme veya farklı bir sorun oluşturmasından dolayı nasıl ki ekran çözünürlüğünü düşürme yapılabiliyor onda da aynısını yapıp cihazı rahatlatma amacı ile analiz ve okuma hızını ve detaylandırma yapan yyapay zekayı kısıp yavaslatmış olabilirler.Fransa ıphone firmasını cihaz yavaslattıgı için 27 miyon dolarlık dava kazanmıştı ve eski ıphonları fransızca yapınca hızlandıgı söylenmişti.Bunu gerçek anlamda test edip kanıtlayabilirseniz dava açabilirsiniz.