cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S23 Serisine One Ui 6.1 İle Gelen Özelliklere Erişildi Videosu Var

(Topic created on: 03-27-2024 08:38 AM)
1033 Views
CanerS21Fe
Expert Level 5
Options
Galaxy S

image

Pek çok Galaxy cihazı One UI 6.1 için uygun ancak Samsung, güncellemeyi öncelikle tüm Galaxy S23 modelleri (FE dahil), Galaxy Z Fold 5 , Galaxy Z Flip 5 ve Galaxy Tab S9 için kullanıma sunacak. 28 Mart'ta başlıyor.
Bu cihazlar için One UI 6.1 oldukça büyük bir güncelleme çünkü Galaxy AI deneyimini Galaxy S24'e ve gelecekte çıkacak amiral gemisi telefonlara özel tutmak yerine çok daha fazla kullanıcı için erişilebilir hale getirecek.
Güncellemeye erken erişim sağlamayı başardık ve Galaxy S23 Ultra ve Galaxy Z Fold 5'te denemeyi başardık. En son YouTube videolarımız aracılığıyla One UI 6.1'i resmi çıkışından önce çalışırken izleyebilirsiniz. !Belirtildiği gibi One UI 6.1, AI özellikleri sayesinde büyük bir güncellemedir . Galaxy AI, uzun metinleri ve web sayfalarını özetleyebilir, notlardaki metni otomatik olarak biçimlendirebilir, ses kayıtlarını tercüme edebilir ve transkript edebilir, dil bilgisi ve yazım hatalarını düzeltebilir ve sohbet sırasında mesajların tonunu değiştirebilir.Aramalarda, kendiniz ve aramanın diğer ucundaki kişi için ses ve metni gerçek zamanlı olarak çevirmek amacıyla yapay zekayı kullanabilirsiniz. Görüntüleri ve fotoğrafları düzenlerken nesneleri kaldırabilir ve taşıyabilirsiniz . Galaxy AI ayrıca çeşitli temalara ve anahtar kelimelere dayalı olarak özel duvar kağıtları oluşturmanıza da olanak tanır .Hepsi bu değil. One UI 6.1, Circle to Search, galerideki normal videoları ağır çekimde izleme, özel alarm arka planları ve pil sağlığını korumaya yönelik daha fazla yol gibi özellikler içerir .One UI 6.1 ayrıca kullanıcı arayüzüne daha akıcı animasyonlar getiriyor. Ancak tam ekran Always On Display görsel desteği, beklendiği gibi Galaxy S24'ten önce piyasaya sürülen cihazlara gelmiyor .

Not:2 gün önceki gönderide paylaştığım gibi one ui 6.1 özelliklerinde tam ekran aod gelmeyecek demiştim ama bazı arkadaşlarımız o gönderide bana inanmasa bile şuan resmi olarak gelmeyeceği doğrulandı.

Kaynak:Sammobile
S23 ultrada one ui 6.1 yazılımı çalıştırılan video linki:
https://youtu.be/V9tZqC0D9hQ

?si=OIT2iP6XMjS7ZtS-
32 Comments
Recepix
Active Level 4
Galaxy S
Aod duvar kağıdı değil de widget gelir mi acaba aod a onu merak ediyorum
CanerS21Fe
Expert Level 5
Galaxy S
Evet kilit ekranı widget a serisi dahil nerdeyse her modele gelecek.
cox61
Active Level 6
Galaxy S
Bilgin icin sagol a33lerin almasi hosuma gitti
CanerS21Fe
Expert Level 5
Galaxy S
Rica ederim a serisi al almayacak bilgin olsun ama diğer one ui 6.1 özelliklerini alacak mesela yeni animasyonlar,yeni pil ayarı,kilit ekranı widgetleri,alarm arka plan ekleme vb. özellikleri alacak.
cox61
Active Level 6
Galaxy S
Tamam ona bise dediim yok ya al neden almiyo peki hepsini alip onu almamasi ni garip
CanerS21Fe
Expert Level 5
Galaxy S
A serisi ile s serisi arasında bir ayrıcalık olması için çünkü s serisini almak için insanlar daha çok telefona para veriyor o yüzden ve a serisinin işlemcisi galaxy al kaldırmaya gücü yetmiyor.
CanFe
Active Level 5
Galaxy S
Abi çeviri ile ilgili olan bütün özellikleri at çöpe. 6 tane dil hariç çalışmıcak muhtemelen bixby gibi.
CanFe
Active Level 5
Galaxy S
Gereksiz ram tüketimine hazır olalım
CanerS21Fe
Expert Level 5
Galaxy S
İnşallah tam tersi olurda android 14 ile ram tüketimi ortalama 750 mb ile 1 gb arttı inşallah one ui 6.1'de azalmasını bekliyorum ben.