cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S23 Fe 256Gb - Değişim kampanyası

(Topic created on: a month ago)
452 Views
EnDeR07
Active Level 3
Options
Galaxy S
Merhaba arkadaşlar elimde 5 aylık S23 fe var değişim kampanyasında bu cihazı verip s23 Ultra alsam Sizce S23 Fe cihazımı kaça sayarlar? telefonumda 0 kusur ve üstünde jelatinleri bile duruyor kılıfta kullandığım için.. Yani ben bu telefonu 23.750 ye teknosa'dan almıştım aynı yere versem takas için bu telefonu 20 binden aşağı mı sayarlar yoksa yukarı mı? Dediğim gibi telefonda sıfır kusur var..
0 Likes
54 Comments
Ümmet05
Active Level 5
Galaxy S
Ben bu durumu 1 kez yaşadım %5 sarj baya gider aslında ama bi anda 2 olmuş sonra bi kasma donma gibi bişey oldu sonra kapandı ama başka yaşamadım daha sonraları yaşar mıyım bilmiyorum. Suan 23 bitene kadar takmayacagım bi deneyecegim bakalım
0 Likes
EnDeR07
Active Level 3
Galaxy S
Evet araştırmalarıma göre çoğunda var bu sorun şarj %6 gibi değerlere düşünce kafayı yiyor şarja bile takmaya yetişemeden kapanıyor yok efendim batarya sağlığı için samsung bilerek yapmış olabilir diyenler var ben biraz daha araştırdım bu sorunla ilgili telefonu yetkili servise göndermiş biri telefonda sorun tespit edilmiş ve yenisi ile değiştirilmiş adamda yeni aldığı teli Sahibinden satışa çıkarmıştı Şimdi bizde bu sorunla ilgili telefonu yollasak bizde de mi aynı şeyler olacak işte bende ilerde bu cihaz elimde patlar diye şimdiden Samsung un eline geri koyayım diyorum 😅
0 Likes
Ümmet05
Active Level 5
Galaxy S
Evet olabilir denemek lazım
EnDeR07
Active Level 3
Galaxy S
Ben sorunu teli ilk aldığımdan beri yaşıyordum yazılımsal sandım Android 14 e güncelledim sıfırladım sorun hala devam ediyor şarjın bitince beni de bilgilendirirsen sevinirim hocam 👍
Ümmet05
Active Level 5
Galaxy S
Tabiki merak ettim bende bakalım olacak mı diye olsada olmasada yazarım
EnDeR07
Active Level 3
Galaxy S
Eyvallah sağolasın hayırlı geceler 😊👍
Ümmet05
Active Level 5
Galaxy S
Eyvallah iyi geceler
Ümmet05
Active Level 5
Galaxy S
Merhaba. Bu seferki şarj bitişinde öyle bişey yaşamadım. Bi sonrakini tekrar takip edecegim
0 Likes
EnDeR07
Active Level 3
Galaxy S
Merhaba Anladım sağolasın sanırım bu sorun bazı Telefonlarda oluyor bir kaç güne değişim için gidecem mağazaya bakalim nolcak çok ısınması + bu tür sorunları beni soğuttu cihazdan şahsen 😏
Emirhan_S23
Active Level 6
Galaxy S
Öyle tabi biraz hevesten alıyoruz bende öyle s serisine hevesim olduğu için yoksa a34 veya a35 de gündelik işlemleri halletmemiz için gayet iyi cihazlar, dediğiniz gibi çok bir **bleep** da yok eskisi gibi ama bence belli bir süre sonra sıkılırsınız değiştirirsiniz hocam 😅 hayırlısı olsun artık