cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S23 şarj olurken , şarjın kesilmesi sorunu

(Topic created on: 01-21-2024 10:04 AM)
113 Views
Brknats
Beginner Level 4
Options
Galaxy S
3 aylık S23 cihazım daha önce hiç benzeri bir olay yokken bügün **bleep** ettim , şarjdayken şarj kesiliyor. Bazen kendisi devam ediyor bazen etmiyor. Telefon kapalıydı, acaba ondan mı diye dedim açıncada devam etti.Orijinal adaptör kullanıyorum , sorun kabloda mı diye düşündüm. Başka bir Samsung cihazında denedim, süper şarjda kesintisiz devam ediyor şarja. Son güncellemeden sonra, böyle bir sorun yaşayan var mı acaba?
4 Comments
Gandi000
Active Level 3
Galaxy S
Telefonun şarj girişinde bir temassızlık vardır. Servise götürmeyi deneyin belki şarj girişindeki bozukluğu giderirler. Aynı zamanda su veya toz kaçmış olabilir.
Galaxy S
1)yuva tozlanmıştır
2)şarj kablosu sorunludur,destek yoktur
3)Adaptör sorunludur veya desteklemiyordur
4)Cihazın yedek alınıp sıfırlanmaya ihtiyacı vardır
5)Ayarlar > uygulamalar > USB depolama verisini silin
6)Geliştirici seceneklerden USB hata ayıklamayı açın
Bunları yaptıktan sonra cihazı yeniden baslatın,sorun devam ederse teknik servise götürün.
Constantine33
Active Level 3
Galaxy S
Aynı olay benimde başıma geldi. Kabloyuda şarj aletinide denedim sorun şarj aletindeydi. Muhtemelen ikisinden birinde sorun. Yedek kablonuz varsa deneyin eğer sorun olmazsa şarj aletini değistirip deneyin
Brknats
Beginner Level 4
Galaxy S
%60 dan sonra kabloyu değiştirdim , oldu ama tekrar şarj olacağı zaman izleyeceğim. Diğer telefonda , tablette çalışan , hatta bu telefonuda sorunsuz şarj eden kablo ne olduda çalışmaz orasını anlamadım tabi, onlarda Samsung.