cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S22 ultra almalı mıyım?

(Topic created on: 01-16-2023 11:02 PM)
457 Views
elfyy
Active Level 3
Options
Galaxy S
Yıllardır galaxy serisi kullanıyorum ve şuanda elimde s9 plus var bu telefon gercekten cok iyi, cok memnumum. Fakat uzun zamandır kullandığım için hafızası doldu (64 gb) ve artık yeni güncellemeleri almıyor. Fotoğraf çekmeyi ve photoshop yapmayı seviyorum bu yüzden s22 ultranın kalemi olması benim için avantaj. 
S22 plus da yeterli olabilir mi ya da başka ne marka önerirsiniz? 
Galaxy S
Genede bekleyin ilk tanıtıma özel indirim kulaklik hediyesi oluyor
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
E zaten pahalı ama parası olan alıyor
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
S23 ultra S22 ultra nerede ise aynı fiyat uçar bir kere
0 Likes
BURchinaS21f
Expert Level 3
Galaxy S
Uygulamaları hafıza kartına atsan olmuyormu..bendeki hala ii durumda yerde var baya ..sendeki neden öyle oldu ..Bende güncelleme yapiyorum..
elfyy
Active Level 3
Galaxy S
Tasinabilir olanlari taşıdım ama hala 50gb dolu. 6 yaşında cihaz.
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
S22 ultra şu an 40 bin tl oldu tavsiye etmiyorum S22 ultra seni üzer sonra ileri de pişman olursun alacaksan iphone 14 plus al
0 Likes
elfyy
Active Level 3
Galaxy S
Açıkçası cok eskiden bi iphone kullanmistim ve iphone da sevmedigim cok özellik olmuştu. Belki değişmiştir ama hala icim isinmiyor
SNSNSNSNSSN
Active Level 8
Galaxy S
Merhaba. Bugün Samsung S22 Ultra satın aldım. Bence s22 plus yerine kesinlikle s22 ultra satın almalısın. Çevremde uzun süredir kullanılan ve test ettiğim telefonu bugün satın aldım. Kamerası, ekranı, işlemcisinin ve arayüzünün akıcılığı mükemmel. Şarj olarak günü çıkarmakta. Bu premium ekran, güçlü işlemci gibi yüksek güç tüketen telefonlarda şarj süresi ortalama hepsinde aynıdır bilginiz olsun.
Fotoğraf çekmeyi ve Photoshop kullanan biri olarak size hitap eden telefon s22 ultradır.
1 şubat s23 serisi tanıtım tarihi olduğu için bu tarihten sonra yeni serinin pahalılığına ek olarak s22 seriside fiyat olarak artacaktır bilginiz olsun. Yeni serinin tanıtılmadan s22 ultra sahibi olun derim. Saygılar.
elfyy
Active Level 3
Galaxy S
Merhabalar sizin iphone hakkındaki fikrinizi merak ediyorum.
0 Likes
SNSNSNSNSSN
Active Level 8
Galaxy S
Şuan 31.500₺ olarak s22 ultra güncel fiyatı var. Bu fiyat bandında elma olarak 13 - 14 satın alabilirsiniz. Daha önce 13 kullandım. Kamerası güzel ekranı güzel lakin 120hz yok. S22 ultradan çok geride. Kamera olarak kendi testlerimde s22 ultra daha başarılı. Batarya ortalama aynı. Bir cihazı En fazla 1 yıl kullanan biri olarak s22 ultra açık ara önde bende. Ömürlük kullanacaksın deseler elma alırdım. Çünkü 3 5 sene sonra elmalar daha stabilliğini koruyabiliyor. Ama size bahsettiğiniz kullanıma s22 ultra hitap ettiğini düşünüyorum.