cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S22 batarya

(Topic created on: 10-03-2023 11:07 AM)
160 Views
yasinkrll
Active Level 6
Options
Galaxy S

Cihazın %5 den %1 e düşüşü 2 dk kamera çalışması aç kapat %1 batarya patlamasını hiç kullanmadan sabaha kadar %2 sarj yiyor ve bu samsungun kronik sorunu her cihazda aynı ben dusuk guc modu ile telefonu daha fazla kullanamayacaksam dusuk guc modu neden var Samsung'un en son s4 modelini kullanmıştım sonra illah edip iphone geçtim 4 sene iphone işlemlerini 4 sene bu saçmalıkları uzaklaştırmak samsung pişmanlıktır 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba yasinkrll,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

2 Comments
Canonder
Active Level 7
Galaxy S
Bence %100 ken kullandığınızda bir süre %100 de sabit kalıyor telefon 15-20 dk falan bu süreyi %5 ken direk düşürüyor benim düşüncem bu birde telefon zaten kapandıktan sonra acil durumda tekrar açılması için %5 te aniden bitiyor olabilir cihazım s23 ultra bendede aynı şey mevcut ama bana koymuyor zaten günlük 7-8 saat ekran süresi alıyorum
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba yasinkrll,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​