cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S22 Ultra Süper Hızlı Şarj Olmuyor

(Topic created on: 05-23-2023 07:16 PM)
570 Views
UmutPAK
Active Level 1
Options
Galaxy S

3 Ay Önce Aldım Telefonu Bugune Kadar Hiçbir Problem Yoktu Sarj Aletimde Orjinal. Bugün Sarja Taktım Super Hizli Sarj Olmuyor 34binlik Bir Telefonda Boyle Basit Sorun Yasamak Cidden Komik. 

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Ayarlar cihaz bakımı pil diğer pil ayarları bölümünden kablolu hızlı şarj özelliğini kapatıp baştan aç Sonra da Telefonu yeniden başlat.
Bunu yaptıktan sonra sorun düzelmezse telefon yazılımını güncelle yazılımı güncel olduğu halde Sorun devam ederse de telefonu sıfırla ayarlar genel yönetim sıfırla fabrika ayarlarına sıfırla bölümünden sıfırlayabilirsin Ama sıfırlamadan önce yeni gelecek Yazılım güncellemesini bekle eğer o yeni gelen güncelleme sorunu düzeltmesi sıfırlarsın Bu arada sıfırlamadan önce önemli verileri yedekle Eğer sıfırlamanı gerektirecek durum olursa.

View solution in context

0 Likes
Solution
ÖmerA72
Expert Level 3
Galaxy S
Merhaba

Samsung yetkili kişilerden yardım alabilirsiniz konu detayını incelikli anlatırsanız size çözümler vereceklerdir.

Uzaktan erişim için linki inceleyebilirsiniz:

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler iyi akşamlar dilerim.

View solution in context

0 Likes
3 Comments
Emmi_S22Plus
Active Level 10
Galaxy S
İlk taktığına süper hızlı şarj yazıyor, ardından şarj oluyor yazıyor. Bu yazılımsal bir şey aslında telefon süper hızlı şarj yapıyor. Tabii kablonda veya adaptöründe arıza olmadığını varsayarak yazıyorum. Onu da öğrenmenin Kolayı var bildirim geçmişine bakın orada sistem IU bildirimlerinde detaylı olarak görürsünüz bir ekran görüntüsünü alıp paylaşırsanız daha iyi yardımcı oluruz.
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Ayarlar cihaz bakımı pil diğer pil ayarları bölümünden kablolu hızlı şarj özelliğini kapatıp baştan aç Sonra da Telefonu yeniden başlat.
Bunu yaptıktan sonra sorun düzelmezse telefon yazılımını güncelle yazılımı güncel olduğu halde Sorun devam ederse de telefonu sıfırla ayarlar genel yönetim sıfırla fabrika ayarlarına sıfırla bölümünden sıfırlayabilirsin Ama sıfırlamadan önce yeni gelecek Yazılım güncellemesini bekle eğer o yeni gelen güncelleme sorunu düzeltmesi sıfırlarsın Bu arada sıfırlamadan önce önemli verileri yedekle Eğer sıfırlamanı gerektirecek durum olursa.
0 Likes
Solution
ÖmerA72
Expert Level 3
Galaxy S
Merhaba

Samsung yetkili kişilerden yardım alabilirsiniz konu detayını incelikli anlatırsanız size çözümler vereceklerdir.

Uzaktan erişim için linki inceleyebilirsiniz:

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler iyi akşamlar dilerim.
0 Likes