cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S22 Series: ONE UI 6

(Topic created on: 11-20-2023 01:36 AM)
37 Views
S22TechnologieS
Active Level 5
Options
Galaxy S

X'de gözüken bir gönderiye göre s22 serisinin yarın one ui 6 stabil versiyonunu alması muhtemel.

image

Düşünceleriniz neler?
Yarına sizce gelir mi?

15 Comments
Aykut
Expert Level 5
Galaxy S
Odin garantiyi bozmuyor. Bu zamana kadar gelen bütün büyük güncellemeleri odin üzerinden yükledim. S22 cihazimi satmayı düşünüyorum eğer Android 14 ile pek bir düzelme olmaz ise ondan acele ediyorum .
User0000025
Active Level 5
Galaxy S
Satma sebebin nedir ?
Android 14 den beklentin nedir ?
Aykut
Expert Level 5
Galaxy S
Pil ve ısınma muhabbeti. Android 14 ile s22 daha iyi oldu dediler beta kullanıcıları
User0000025
Active Level 5
Galaxy S
Kanka o işlemciye o pili takarlarsa zaten hızlı bitmesi normal donanımsal olarak cihaz optimize değil zaten yazılımsal olarak bu cihaza tek yapabilecekleri işlemci hızını düşürürler yeni güncelleme ile bu seferde performans kaybı oluşacak ısınma problemide zaten işlemciden kaynaklı ve soğutma için düzgün bir mühendislik yapılmamış olması sebebi dediğim gibi işlemci hızını düşürürlerse anca öyle pil ve ısınma sorunu çözülür senin beklentin bunlarsa bence hiç bekleme direk sat çünkü tatmin olacağını hiç sanmıyorum. Keşke ultra alsaydın veya batarya mahı yüksek farklı android cihaz.
Anarchyy
Active Level 4
Galaxy S
Samsung un sevmediğim yanı yazılımları kendine özelleştirmeye çalışıyor fakat yazılım konusunda pek iyi değil
Odessa91
Active Level 2
Galaxy S
S23 aldı sonuç rezalet sakın ha güncelleme yapmayın çok fazla sorun var . Uygulamalarda kasma donma yüksek ram tüketimi vs gibi ...