cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S22 CSC ONE UI 6

(Topic created on: 12-03-2023 03:52 AM)
333 Views
azman38
Active Level 5
Options
Galaxy S

Herkes csc değiştiriyor sanırım samsung türkiye romu çıkartmasada olur artık bir anlamı kalmadı bence 

9 Comments
HMahmut
Active Level 3
Galaxy S

ben a34de uı6 güncellemesi alan bir ülkenin csc'sini uyguladım ama güncelleme yine gelmiyor :) denemediğim ülke kalmadı sorun bende mi acaba

0 Likes
azman38
Active Level 5
Galaxy S
Olabilir
0 Likes
Adanaliisot
Active Level 10
Galaxy S
Evet sorun sizde olabilir. Değiştirmek istediğiniz csc'ye ait bazı özellikleri bakmanız lazım . Peki o özelik nedir . Mevcut olarak üzerinde bulunduğun sürümün , değiştirmek istedigin csc'de de olması lazım . Eğer yoksa her ne kadar csc'yi degistirsen de güncelleme sende gozukmeyecektir . Örnekle anlatmak gerekirse sen **bleep** sürümü uzerindesin ve YYY sürümü almak istiyorsun ve CSC degistirdin ama degistirdigin ülkenin yazılımları içinde **bleep** yok onun yerine XXY sürümü var . Bu durumda sen degistirdigin CSC'de herhangi bir güncelleme alamazsın .
0 Likes
Bigboypant
Active Level 1
Galaxy S
Bende de A34 var güncelleme 7 gün önce Filipinlerde dağıtılmaya başladı ve başlıca beta ui kullananlara geldi bu 23 gün içinde hızlı şekilde herkese açılacağını düşündüryor ardından gelen bir düzeltme güncellemesi de gördüm gezerken ama yanlış da olabilir
Burdada gözüküyor yakında gelir acele etmeyin

https://doc.samsungmobile.com/SM-A346E/026668230410/tur.html
0 Likes
A14Fans
Active Level 4
Galaxy S
Evet Yazılımla Oynuyorlar Sırf Daha Erken Android 14 Almak İçin Samsung Enayi Millet Zeki Sanki Ondan Sonrada Optimizasyon Beğenmiyorlar...
0 Likes
Alwose
Active Level 6
Galaxy S
Kusura bakmada 3 saat pil alıyorumdum hangi optimizasyondan bahsediyorsun? Paranla rezil olmak nedir bilir misin ? Evet samsung türkiye şuanda rezillik.
A14Fans
Active Level 4
Galaxy S
Reis İPhone Geççen Ozmn Yapacak Bir Şey Yokki?Üzüldüm Ama Öyle...
Alwose
Active Level 6
Galaxy S
S22 ler böyle ama sorun o,o kadar sorunlu bir cihazki.keşke borç morç bişi ile şu cihazı aldığım zaman s23 alsaydım çok pişmanım
Galaxy S
Orjinal iyidir,takılma bence ve sabırlı ol.
0 Likes