cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S21

(Topic created on: 07-03-2022 11:55 AM)
324 Views
Besiktask
Active Level 7
Options
Galaxy S

Arkadaşlar s21 kullanan varmı batarya durumu nasıl çok çabuk bitiyor diyorlar doğrumu a72 verip s21 almayı düşünüyorum geçmeye degermi a72 çok ağır ve büyük 

14 Comments
Berkayz
Active Level 4
Galaxy S
S21 tasarim,donanim olarak güzel telefon fakat yazılım konusunda çok yetersiz,Android 12 geldiğinden beri sürekli ufak tefek can sıkan sorunlar çıkarıyor ve Samsung bunu gönderdiği güncellemeler ile çözemiyor.Çözdüğü sorunların ardından telefonda yazılımsal olarak başka bir sorun çıkıyor.
Pil durumuna geliceksek benim için S21 in batarya performansı vasat hatta altında diyebilirim.Android 11 varken çok güzeldi bataryası ama 12 geldiğinden beri oyun oynamadan maksimum 5.5 saat ekran süresi alabiliyorsun.Cihaz daha yeni iken bu kadar pil performansı alabiliyorsak 2-3 sene sonra nasıl olur orasi bir şüphe.
Onun dışında kamera,donanım konusunda gayet başarılı biraz da telefondan ne istediğine,bekledigine bakıyor bu durum.
Besiktask
Active Level 7
Galaxy S
Tşk ederim
Besiktask
Active Level 7
Galaxy S
Bilmiyorum ya a72 den bildirim sesi yüzünden soguudum herşeyi açık WhatsApp Instagram SMS bildirim sesi çıkmıyor ekran bildirim düşüyor sadece dün Samsung uygulama biseyini sıfırla dedi yaptim şuan normal gibi ama bikere soğuyunca cihazdan bidaha kullanasim gelmiyor 6600tl aldim cihazı 10gunluk şimdi s21 de 2000tl ister uste
Besiktask
Active Level 7
Galaxy S
Çok arafta kaldım
Besiktask
Active Level 7
Galaxy S
Eyvallah ustam tşk ederim
UserEdited175
Active Level 7
Galaxy S
Sadece bataryada sorun çekersin
Besiktask
Active Level 7
Galaxy S
Bilmiyorum çok kararsız kaldım
Besiktask
Active Level 7
Galaxy S
Cihaz kasa ve ağırlık olarak çok güzel ama en az 2000tl ister uste aldığım tlfoncu
ERROR__
Expert Level 2
Galaxy S
Ben powerbank ile dolaşıyorum. Düşün artık.