cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S21 ultra recovery mode problemi

(Topic created on: 12-29-2023 04:39 PM)
44 Views
Alp_Şehiç
Active Level 1
Options
Galaxy S

Telefonu hiçbir şekilde recovery mode'da başlatamıyorum, yani ses yukarı + yan buton, ses aşağı + yan buton vs. hiçbir yöntem çalışmıyor, sürekli normal açılıyor, çözümü bilen? Teşekkürler. 

0 Likes
18 Comments
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy S
Aynen Güzel bir söz. A9'muydu o kadar dikkat etmemişim demek ki. S9 yada Plus zannediyordum. A9'da efsanedir bu arada. 😄
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy S
Evet A9 önceki s9du mecburiyetten oldu biraz bneyse sonuçta telefon işte gayet temiz kullanıyor kamerası da iyi gerisini boşver Geçeriz bi gün s35 e 😄
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy S
O zaman dogru hatırlıyormuşum s9'u. Yok Reis S9'da A9'da efsanedir. Eski samsunglar bir başka valla. Aynen boşver illa ki güncel model yada S23 Ultra kullanmak gerekmiyor işini görüyorsa yeterli bencede. 👍
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy S
Aynen hele bi ton sorunu görünce insanın iyice kafası karışıyor 😄 Benim durumlar karışık şu an biraz düzelsin bakarız 😌
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy S
Haklısın Mehmet Kardeşim, Yakın zamanda düzelir umarım.😊
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy S
Mehmet Kardeşim doğru diyor. Acaba Tuşlardamı sorun var tam emin olamıyorum. Bir Hatada olma ihtimali var gibi.
Alp_Şehiç
Active Level 1
Galaxy S
Arkadaşlar teşekkürler, yorumları okuyunca şimdi hatırladım, cihazı kurtarma moduna sokmak için gerçekten bilgisayara bağlamak gerekiyordu, maalesef öyle salakça bir durum vardı.
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy S
Rica ederim. 😊
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Alp_Şehiç,

Ürüne yetkisiz müdahale ile kurulan yazılımlar cihaza kalıcı zarar verebildiği gibi ürünü garanti kapsamı dışına da çıkarabilmektedir. Stabil kullanım için yetkisiz işlemleri önermemekteyiz.

Teşekkürler.
MOD

0 Likes