cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S21 fe kamera video sorunu

(Topic created on: 05-29-2023 12:32 AM)
179 Views
Mustafa217
Active Level 3
Options
Galaxy S

S21 fe ile 60fps video çekim yaparken sorun yok ama videoyu galeride izlediğimde videoda **bleep** kaymalar, fps düşüşleri ve takılmalar görüyorum. 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Mustafa217,

Konu ile ilgili olarak, Samsung Members uygulaması içerisinden "Destek > Tanılama > Kamera" bölümünden kontrol ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa "Ayarlar > Uygulamalar > Kamera > Depolama > Veriyi Sil" menüsel işlemlerini yaptıktan sonra, cihaz kamerasını tekrar test ediniz.

Cihaz kamerasında, farklı sorunlar da varsa, incelememiz için ekran görüntüsü ile birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden, hata raporu gönderebilmek için aşağıdaki linkteki adımları takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

7 Comments
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Merhaba kardeşim,

Durumun incelenebilmesi için Samsung members üzerinden hata raporu göndermeni öneririm Link bırakıyorum kolayca hata raporu gönderebilirsiniz

https://bit.ly/33WO9d8

Ancak öyle çözülebilir fps sorunu var ise yeni güncelleme yakında gelebilir
Mustafa217
Active Level 3
Galaxy S
En yakın güncelleme ne zaman bir bilgin varmı?
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Guncellemeler hakkinda guncelmiyiz web adresine goz atabilirsiniz,ya da members uygulamasindan soru sor kismindan guncelleme bilgileri hakkinda talebinizi iletebilirsiniz
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Mayıs güncellemesi bu hafta içi gelebilir
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Galeri uygulaması yerine 60 fps veya daha ustu deger destekleyen video oynatma uygulamasi indirebilirsin.Ornegin samsung video library gibi.
Mustafa217
Active Level 3
Galaxy S
Denedim. Biraz daha iyi.
Teşekkür ediyorum.
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Mustafa217,

Konu ile ilgili olarak, Samsung Members uygulaması içerisinden "Destek > Tanılama > Kamera" bölümünden kontrol ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa "Ayarlar > Uygulamalar > Kamera > Depolama > Veriyi Sil" menüsel işlemlerini yaptıktan sonra, cihaz kamerasını tekrar test ediniz.

Cihaz kamerasında, farklı sorunlar da varsa, incelememiz için ekran görüntüsü ile birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden, hata raporu gönderebilmek için aşağıdaki linkteki adımları takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD