cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S21 Ultra Deneyimi

(Topic created on: 02-15-2021 02:32 AM)
204 Views
Remzincl
Beginner Level 2
Options
Galaxy S

Merhabalar,

S21 ultra satın alım ve kullanım deneyimini kısaca paylaşıcam. Öncelikle satın alım süreci ile başlayarak kullanıcı deneyimi ile bitiricem. Satın alım süreci ile başlayacak olursak..

•Ürünü shopsamsung.com üzerinden ön siparişle verdim ve 1 haftada elime ulaştı. (Birlikte vermeme rağmen önce şarj aleti sonra cihaz ulaştı)
•Samsung çağrı merkezi aracılığıyla Shopsamsung üyeliğimin ve siparişimin oluşturulmasına rağmen samsung plus puanları yaklaşık olarak 1 ay olmak üzere hala yüklenmedi. Arıyorsunuz yüklenecej diyorlar ama henüz kayıt oluştursanız da geri dönüş yok.
•Samsung müşteri iletişim merkezi yetkililerinin yarısı çok deneyimli, diksiyonu düzgün yarısı da çok deneyimsiz, iki lafı bir araya getirmeye üşeniyor.
• Satış süreci genel olarak stok açısından hazırlıksız olarak sürece başlanmış ve görüldüğü gibi gecikmeler yaşandı.
•16798 TL'ye telefon ve şarj aletini aldık ama gel gör ki model için aradığın telefon kılıfını alamıyorsunuz çünkü stoklara gelmiyor. Yurtdışındaki mağazalarınızdan mı söylemek gerek bilmiyorum.

Kullanıcı deneyimine geçecek olursak..

•Samsung exynos 2100 işlemci ile sonunda aranılan performansı sunuyor.
•Batarya performansı yeni exynos sürümü ile 24 saatten uzun günlük kullanım deneyimi sunuyor.
•Tasarım ve renk seçimleri çok şık olmuş bu yıl için özellikle phantom black.
•Kamera performansı çok işlevsel ve performansı önceki modellere göre tabiki daha yüksek. Temel kullanıcı iseniz araştırmanızı öneririm.
•120 hz ile WQHD ekran deneyimi çok hoş bir deneyim sunuyor.
• Buds Pro gerek tasarımı gerekse performans ve özellikleriyle kablosuz kulaklıklar arasında öne çıkmakta.

1 Comment
Aydınmerts
Active Level 9
Galaxy S
hafıza kartı slotu olmaması kötü.
aldığımda kart desteği olmadığından haberim yoktu. sim kartı takmak için slotu çıkarınca kısa bir şok yaşadım :)